Saf Keratin Nerede Bulunur ?

Saf Keratin Nerede Bulunur ?

 

 

 

Keratin saçlarımızın %72’sini oluşturan bir proteindir. Saçlarda keratin eksilmesi sebebiyle bazı rahatsızlıklar görülebilir. Bu nedenle saçlarımızın sağlığı için keratin proteinin önemi büyüktür. Saç problemlerin önüne geçebilmek ve saçlarımızı korumak için saçlara keratin yüklemek şarttır.

 

 

 

saf keratin nereden bulabiliriz

 

 

 

Piyasada neredeyse tüm keratin bakım ürünlerin içerisinde istenmeyen kimyasal ve sentetik maddeler bulunmaktadır. Bunlar saça geçici olarak konfor vermektedir. Ve saçlarda kalıcı olarak tutunmadığı için saçı onarmaz. Bu nedenle saçlara keratin yükleme işlemi yaparken keratinlerin saf olmasına dikkat ediniz çünkü saf keratin proteinleri hiçbir kimyasal  ve sentetik katkılarla , işlemlere maruz bırakılmadan ve karıştırılmadan doğal yapısı bozulmadan saçın ana yapısına uygun  bir şekilde üretilmiştir.

 

 

 

saf keratin nerede bulunur

 

 

 

Saf keratin nerede bulurum diyorsanız. Uluslararası ve Türk patent olmak üzere Türkiye’de tek çift patent sahibi Liquid Keratin ürünlerini denemenizi öneririz. İçerisinde doğal, saf, katkısız keratinler sayesinde saçlarınız kısa sürede onarılacak ve saçınızı zararlı etkenlerden koruma altına alacaksınız.

İlgili Ürünler

%23

Saf Keratin Serum (20ML)

99.00 TL 128.70 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Seti

216.00 TL 280.80 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (30ML)

144.00 TL 187.20 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır