Saf keratin nedir

Saf keratin nedir ?

 

Saçlarımızın büyük bir bölümü keratin adı verilen proteinden oluşmaktadır. Bu yazımızda saf keratin nedir ? nerede bulunur?  Gibi sorularınıza cevap vereceğiz.

Keratin saçlarımızda derimizde ve tırnaklarımızda bulunan  bir proteindir.  Keratin en çok kuaför ortamlarında ve saç bakım merkezlerinde kullanılan terimlerdir. Saf keratin saçlarınızı hem onarır, hem yeniden yapılandırır, hem de zararlı etmenlerden saçınızı korur.

 

 

 

saf keratin nedir?

 

 

 

Saçlara uygulanan işlemler sonucunda saçlar da bulunan keratin proteininde azalmalar yaşanarak saçlarınız yıpranır. Bu yıpranmalar sonucunda saçlar mat, cansız, kırık, yanmış ve sağlıksız bir durumda olmasını sağlar. Bu nedenle yıpranmış saçların tek çaresi  saçlara “ saf keratin ” yüklemesi yapılmasıdır.

 

 

 

saf keratin

 

 

 

Çok kolay bir işlemle kuaförlere para harcamadan birkaç seans ile saçlarınıza saf keratin yüklemesi yapabilirsiniz.  Nano teknoloji sayesinde binlerce defa küçük parçacıklara  bölünerek küçülen pretinler, saça sürüldüğünde hasarlı noktalara nüfuz ederek saça kemik gibi kaynar ve mucizevi bir onarım gerçekleşir.

 

 

 

saf keratin

 

 

 

Saf keratin proteinleri saçın çevresinde incecik film şeridi  gibi bir kaplama görevi oluşturarak ince telli, zayıflamış hasar görmüş saçlara dolgunluk ve kalınlık sağlar. Saçlar güçlenerek saçların dökülmesi ve kopmasını önler. Ve saçların daha canlı ve parlak görünmesini sağlar. Ayrıca saçlarda bir kalkan görevi görerek saçlarınızı zararlı dış etkenlerden korur.

İlgili Ürünler

%23

Saf Keratin Serum (20ML)

99.00 TL 128.70 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Seti

216.00 TL 280.80 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (30ML)

144.00 TL 187.20 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır