katkısız keratin

Katkısız Keratin

 

 

 

Yıpranmış, yanmış ve kırılmış saçların tek ilacı katkısız keratindir. Saçlara uygulanan ombre, oryal, boya, fön, maşa, pres gibi işlemler sonucunda saçlarda keratin adı verilen proteinde azalma olur. Saçlardaki keratin azalması sonucunda saçlar yıpranır.

 

 

 

katkısız keratin

 

 

 

Yıpranan saçların en iyi tedavi yöntemi ise saçlara keratin yüklemsi yapılmasıdır. Piyasada  çok sayıda keratin ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlerin bir çoğu hijyensiz ve sağlıksız ortamda sahte olarak üretilmektedir. Dolayısıyla bu ürünler saçınızı iyileştirmeyebilir hatta daha çok yıpratmasına sebep verebilir. Bu nedenle katkısız keratin ürünü seçerken ürünlerin patentli, doğal, saf ve “katkısız keratin” olmasına dikkat etmelisiniz.

 

 

 

katkısız keratin serum

 

 

 

Liquid Keratin ürünleri hem Uluslar Arası hem Türk patente sahiptir. Ayrıca ürünlerinde doğal, saf ve katkısız keratin kullanması ile hasarlı saçlarınızı kısa sürede onaracak ve saçlarınızı koruma altına alacaktır. Ürünlerinin doğal olması sebebiyle yan etki yapmaz ve hamileler bile rahatlıkla kullanabilirler.

 

 

 

katkısız keratin fiyatları

 

 

 

Katkısız keratin, protein olduğu için, hiç bir kimyasal ve sentetik maddelerle karıştırılmadan saf halde bulunmasıdır. Diğer bir takım protein, mineral ve vitaminlerle birlikte formül edilip kullanılması “ katkısız keratin “ proteinlerinin kalitesini bozmaz ve saçı kolaylıkla onarabilir. Yıpranmış saçlarınızı adım adım toparlayabilir.

 

 

 

katkısız keratin yorumları

 

 

 

Katkısız keratinler ile yapacağınız bakımları saçınız iyice zayıflamadan, yıpranmadan önce bakım yapmak çok daha mantıklı. Çünkü saçı katkısız keratinler ile koruma altına almış oluyorsunuz. Güçlenen saç işlemlere karşı çok daha dayanıklı olabiliyor. Katkısız keratin nerede bulabilirim derseniz, sitemizdeki Liquid Keratin serumlarından keratin satın almanızı öneririz. Doğallığıyla, etkisiyle ve garanti vermesiyle size paranızın boşa gitmeyeceğine dair güvence vermesi çok önemlidir.

 

Katkısız keratin hakkında daha fazla bilgi almak için " katkısız keratin " adlı makalemizi  okuyabilirsiniz.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır