Saç Kurtarma

Saç Kurtarma

 

Saç kurtarma tek bir işlemle mümkündür. Yanan ve yıpranan saçları keratin tedavisi uygulanmadan kurtarmak söz konusu değildir. Keratin saç kurtarma tedavisi, salonda veya profesyonel kullanımla yapılan, çok yönlü yoğun bir protein tedavisidir. Saç kurtarma tedavisindeki benzersiz saf keratin proteini, ağır hasar gören saçları kuvvetle bağlar, iç yapıyı yeniden inşa eder ve daha önce kurtarılamayacağı düşünülen esneklik ve parlaklığı geri kazandırır.

 

saç kurtarma

 

Keratin saç kurtarma tedavisi çok yönlüdür ve çeşitli bakımlarla saçları yeniden canlandırmak için uygulanır. Onarılamayacağı düşünülen saçları, saç kurtarma tedavisi ile eski sağlıklı haline kavuşturabilirsiniz. Sağlıklı saç çıkarma ve hasar onarımı ile daha doğal, daha eşit ve daha canlı saçlar çıkmasını sağlar. Peki, saç kurtarma tedavisi nasıl yapılır?

 

 

Saç Kurtarma Tedavisi Nasıl Yapılır?

 

 

Saç kurtarma tedavisi, keratin bakım ürünlerinin düzenli ve sık kullanılması ile uygulanır. Bu bakım ürünleri arasında keratin şampuanı, keratin serumu, keratin dip bakım yağı, keratin kremi gibi birçok ürün vardır. Bunlar içeriğindeki yoğun organik proteinler ve yoğun keratin proteinleri sayesinde saçları onarırken, aynı zamanda besler. Her bakım ürünün kendi kullanım talimatına göre uygulanması gerekir. Ve düzenli aralıklarla uygulanarak saçlar onarılır.

 

 

 

saç kurtarma ürünleri

 

 

Saç Kurtarma Ürünleri

 

 

Yanan ve yıpranan saçlarınızı sağlığına kavuşturmak için kullanacağınız saç kurtarma ürünlerinde dikkat etmeniz gereken ilk unsur; tercih edeceğiniz markanın tamamen organik ve patentli keratin bakım ürünleri üretiyor olmasıdır. Uzmanlara göre, saç bakım ürünlerinde patent belgesi olmayan markaların kullanımı saç sağlınız açısından olumsuz etkiler sağlamaktadır.

saç kurtarma tedavisi

 

Saç Kurtarma İşlemi Sonrasında

 

 

Saç kurtarma işlemi sonrasında, saç kurtarma tedavisi yaptıranların en mutlu olduğu durum şudur; keratin bakım ürünleri saçlarınızı onarmakla kalmaz aynı zamanda saçlarınızı dışarıdan gelecek olumsuz etkilere karşı saçlarınızı korur. Yani örneğin, saçlarınızı düzleştirmek istiyorsunuz ama yıpranır mı acaba diye içinizde bir korku var. Korkmayın.  Keratin kremini kullanarak saçlarınızı düzleştirebilirsiniz. Çünkü saçlarınıza zarar gelmesi keratin proteinleri sayesinde, bir kalkan görevi görerek, engellenecektir. Saç kurtarma işlemi sonrası ve ya öncesi, sağlıklı saçlara sahipken ve ya değilken her zaman saç sağlığınız için sülfatsız ve parabensiz ürünler kullanın.

İlgili Ürünler

%23YENİ

Keratin Saç Bakımı Seti Garantili 2

864.00 TL 1,123.20 TL
%23YENİ

Keratin Saç Bakımı Seti Garantili 1

684.00 TL 889.20 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır