Hair Botox | Liquid Keratin

Hair Botox

 

 

 

Saçlara yapılan ombre, oryal, boya, fön, maşa, pres gibi işlemler sonucunda saç yıpranarak hasar görür. Yıpranmış, yanmış, hasar görmüş, saçlarınızı doğal keratin proteinlerin saça yüklenmesi ile  saçın onarılması işlemlerine hair botox denir.  Hair botox ile keratinler saça derinlemesine  ve saça dolgu yaparak saçın eski sağlıklı hale gelmesine yardımcı olmaktadır.

 

 

 

hair botox

 

 

 

Yıpranmış, yanmış, kırık, dökülen, kopan saçlar için tamamen doğal olan ve kimyasal içermeyen hair botox  rahatlıkla kullanılmaktadır. Saçınızdaki yıpranmaları ve yaşlanmayı tedavi eden hair botox keratin  proteinleri sayesinde mükemmel bir saça sahip olmanızı sağlayacaktır.

 

 

 

hair botox kullanımı

 

 

 

Yıpranan saçlarını tedavisinde kullanılan basit ve başarılı sonuçlar veren  " hair botox " keratin, sülfür köprüleri ve sistin bağları onarımını gerçekleştirmektedir. Bu onarım sayesinde saç eski gücüne kavuşmaktadır. Keratin; Hair Botox ile saç üzerinde koruyucu bir zar oluşturmaktadır, ve saçın zararlı dış etkenlerden etkilenmesini önler. Bu özelliği ile koruyucu bir kalkan görevi görür. Kolay taranma ve  rahatlık hissi verir. Hair botox uygulandığı andan itibaren saçlarınıza fayda sağlayacaktır.

 

 

Evde Hair Botox Uygulaması

 

Yıpranmış saçlara karşı pratik ve etkili özellikleriyle tercih edilen keratin Hair botox kullanımı oldukça kolaydır. Kuaför salonlarında yada saç bakım merkezlerinde hem paranızdan hem de zamanınızdan tasaruf ederek evde keratin bakımı yapabilirsiniz.

 

 

 

hair botox kullanımı

 

 

 

Öncelikle organik bir şampuanla saçınızı iki kere yıkayın. Bu yıkama işlemi sonrasında havlu ile saçalarınızı kurutun.  Saçlarınızı saç kurutma makinesi ile de kurutabilirsiniz. Ancak tavsiye edilen kurutma şekli  havlu ile kurutmadır. Saçlarınız kuruduktan sonra parmaklarınızla masaj yaparak bütün saçınıza yedirme suretiyle, keratin hair botox’u saçınıza sürün. Eldivensiz kullanılan bu ürünü saçınıza iyice yedirdikten sonra 5-10 saat bekletin daha sonra saçınızı ılık su ile yıkayın  ancak şampuan kullanmayın. Saçınızı yıkadıktan sonra saçınızın yumuşak olduğunu fark edeceksiniz.

 

 

 

saç botoksu

 

 

 

Bu işlemden sonra saçınıza fön veya boya işlemlerini uygulayabilirsiniz. bu işlemlerin saçta oluşturabilecek hasarları keratin önleyecektir. Saçınızın mükemmel ve etkili bir şekilde güçlenmesini sağlayacaktır. Hair botox sadece yıpranmış saçlara değil her zaman tercih edilmelidir.

 

 

İlgili Ürünler

%23YENİ

Saç Botoksu Plus Keratin Yükleme Seti

972.00 TL 1,263.60 TL
%23YENİ

Saç Botoksu Keratin Yükleme Seti 1

626.00 TL 813.80 TL
%23YENİ

Saç Botoksu Full Keratin Yükleme Seti 2

720.00 TL 936.00 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır