Şampuan Tavsiyeleri

Şampuan Tavsiyeleri

 

 

 

Saçlarımızı hemen hemen her gün şampuanla saçlarımızı yıkarız, saçlara kullanılan bu deterjanların içerisinde bulunan sülfat,  paraben gibi zararlı maddeler saçlarınız ve saç derisi sağlığı açısından zararlı olmaktadır. bunun sonucunda saçlarda yıpranmalara yanmalara sebep olabilir. Size verebileceğimiz şampuan tavsiyelerinde öncelikle içerisinde sülfat, paraben, tuz, silikon içermemesi gerektiğidir.

 

 

 

 

 

 

Keratin Şampuanı Türkiye'nin ilk Organik Sertifikalı Sülfatsız Doğal Keratin Şampuanıdır. Erkek ve kadınlarda Yoğun dökülen ve yavaş uzayan saçlarda etkilidir. Saçları köklerden etki ederek besler. Keratin Şampuanı saç derisindeki yağlanma kepek kaşıntı sorunları için çözüm sunar. Kuru, mat ve cansız saçlarda, yumuşama, parlaklık ve nem dengesi sağlar. Formülünde yer alan Keratin Proteini ve At Kuyruğu bitkisi sayesinde ve ayrıca K vitamini, Flavanoid ve özellikle Slicalar, saç foliküllerini beslemede, saç derisini canlandırmada önemli katkı sağlarlar. Paraben, Slikon, Sülfat, Tuz, Petrokimya, SLS, SLES, GMO, DEA, MEA, PEG vs gibi sentetik ve zararlı kimyasallar İ Ç E R M E Z. 

 

 

 

Organik içerikli bir ''keratin şampuanı'' olup, zayıf ve cansız saçları besleyici özelliklere sahiptir .İçerisindeki doğal keratin proteini ve yağlar sayesinde saçı besleyerek güçlendirir, hızla nemlendirir ve dış etkenlerden korur. Organik içerikli özler sayesinde bir bebe şampuanından daha yumuşak ve daha güvenli formüle sahiptir. Lipozom(*) teknolojisiyle üretildği için içeriğinde bulunan faydalı özler diğer Keratin Şampuanlara göre daha çok verim sağlar. Saç diplerindeki yağ oranını, içerisinde bulunan özler sayesinde dengede tutar, aşırı yağlanmayı önler.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır