Sarı saçlar için şampuan

Sarı Saçlar İçin Şampuan

 

Sarı saçlarımızın rengi korumak hepimizin en çok istediği konulardan biridir. Sarı saçlardaki renk tonunu korumanın bazı püf noktaları vardır fakat ilk önce sarı saçlar için şampuanları değerlendirelim.

 

 

Sarı Saçlar İçin Şampuan

 

 

 

Sarı Saçlar İçin Şampuan Önerileri

 

Bu noktada ilk duyacaklarınız arasında mor şampuan veya silver şampuandır. Fakat bu şampuanlar içerik açısından ağır kimyasal maddeler bulundurmaktadır. Eğer mor şampuan kullanmadan yapamam diyenler varsa, mor şampuanın zararlarını keratin bakım ürünleri kullanarak nötrleyebilirsiniz. Fakat bizim tavsiyemiz, hem saç sağlığını korumak için hem de sarı saçlar için şampuan tercihiniz sülfatsız ve parabensiz şampuan kullanmaktan olsun. Ya da keratin şampuanı kullanın. Kısacası kullandığınız şampuan içeriğinde zararlı kimyasal maddeler bulundurmamalı. Çünkü bu kimyasal maddeler saçınızda yıpranmaya yol açarken, boyanın rengini de uçurmaktadır. Bundan dolayı sarı saçlar için şampuan kesinlikle tamamen organik olmalıdır. Ayrıca aldığınız markanın patentli olmasına da dikkat edin.

 

 

Sarı Saçlar İçin Şampuan Önerileri

 

 

 

Sarı Saçları Korumak İçin Bakım

 

Saçlarınıza keratin kremi ve keratin bakım ürünleri kullanarak, saç liflerinizi beslersiniz. Keratin saçlarınız için olmazsa olmaz bir proteindir. Keratin proteini yapısı gereği, saçlarınıza dışarıdan gelecek zararlara karşı kalkan görevi görür. Bu özelliği sayesinde saçınızdaki renk değişimlerine karşı sıkı bir mücadele verecektin. Üstelik siz sarı saçlarınızı korumak isterken, keratin proteini bunun yanında saçlarınızı onararak daha sağlıklı bir duruma getirecektir.

 

 

 

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır