KERATİN SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ KREM

KERATİN SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ KREM

 

 

Bir çok kişinin hayalidir düz, pürüzsüz saçlara sahip olmaktır. Bu hayalleriniz için düzleştirici saç kremleri, şampuanlar, maskeler üretilmektedir. Peki bu ürünler gerçekten saçları düzleştirir mi? Saçlara bir zararı var mıdır?  Keratin saç düzleştirir mi ? Gibi konuları işleyeceğiz.

Keratin saç düzleştirici aslında yanlış bir ifadedir. Çünkü keratin proteini yıpranmış, yanmış, kırık, mat gibi hasarlı saçlarda kullanılan bir üründür. Fakat her nasılsa brezilya fönü kuaför sektöründe keratin saç düzleştirici olarak bilinmektedir. oysaki saçları düzleştirmek için formaldehit gibi zararlı kanserojen etkiye sahip kimyasallar kullanılmaktadır. Bu şekilde saç bağlarınızı ve liflerini yumuşatarak ve  saçlarınızın üzerinden maşa, pres gibi yüksek ısılı işlemler ile kıvırcık saçların düzleştirilmesi sağlanır. Bu işlemler saçınız için zararlıdır  ve keratinle alakası yoktur. Keratin saçları yeniden onarıcı özelliğe sahiptir mucize bir proteindir.

 

 

 

 

 

 

Saç bakımında ve özellikle çok işlem görerek yanmış, yıpranmış, kırılmış hasarlı saçlarda kullanıldığı zaman harslı saçlarınızı onaran ve saçlarınıza gelebilecek zararlı etkenlere karşı koruyucu özelliğe sahip üründür. Bizde sizlere bu doğal keratin bakımı uygulamasını ya da diğer bir ifadeyle doğal keratin saç botoksunu önemli tavsiye ediyoruz. Zaten saçlarınız kuaför tabiriyle Keratin Saç Düzleştiriciden sonra mutlaka zarar göreceği için öncesinde veya sonrasında saçınızı korumak ve yapılandırmak için mutlaka keratin saç botoksunun saça uygulanması şarttır. Aksi halde saçınız buna dayanamaz, incelir, sertleşir, kırılır ve kopar. 

 

 

 

 

 

 

Geçmişte boya, maşa, fön, oryal, röfle, perma gibi çeşitli işlemlere maruz kalmış ve yıpranmış saçlar saç botoksu ile tedavi edilmektedir. Saç botoksunda saça keratin yüklemesi yapılır. Keratin yıpranmış, hasar görmüş, incelmiş ve kopmuş saçların onarılmasını sağlayan aynı zamanda saça canlılık ve direnç kazandıran bir proteindir. 

Keratin saç düzleştirme kremleri kullanırken Liquid keratin ürünleri ile takviye ederek saç düzleştirme kremlerin açacağı hasarları en aza indirebilirsiniz. Ve saçlarınızdaki hasarlı yapısını onararak saçlarınızın daha canlı, daha dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz.

İlgili Ürünler

%23

Keratin Maskesi (250ML)

159.00 TL 206.70 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır