Kırık Saçlar İçin Şampuan

 Kırık Saçlar için Şampuan

 

Saçlara uygulanan boya, röfle, ombre, oryal, fön, maşa, pres, gibi işlemler sonucunda saçlar yıpranabilir. Saçlarda yıpranmalar kırık saç uçları ile boy gösterebilir. Bu yüzden kırık saçlara sahip kişiler kırık saç için şampuan araması yapmaktadır.  

Saçlarımızın büyük bir yapısı keratin adı verilen proteinlerden oluşmaktadır. Saçlara uygulanan bazı işlemler sonucunda saçlarda keratin kaybına uğrar ve bunun sonucunda saçlar yıpranır. Saçlarda görülen kırıklıklar, yanmalar, matlık, kuruluk gibi durumlar için saça keratin yüklemesi yapılmalıdır. Saçlara yüklenen keratinler saça  adeta bir kemik gibi kaynar. Sadece kırık saçlar için şampuana kullanmak saçlarınızı onarmak için yeterli olmayabilir. Bu ürünün yanında saçlarınızı besleyecek ve daha hızlı bir şekilde onarılmasına katkı sağlayacak ve nem dengesini sağlayacak ürünler kullanmak saç sağlığı açısından çok önemlidir.

 

 

 

saç çıkarıcı şampuan

 

 

 

Kırık saçar için keratin serumlar ile saça keratin yüklemesi yaparak saçların hasarlı bölgelerine nüfüz ederek saçların onarılmasında ve saçların dışarıdan gelen zararlı etmenlere karşı korumasında fayda sağlayacaktır.  Kırık saçlar için keratinli şampuan ile saçlarınızı yıkayarak saç ve deri rahatsızlıların önüne geçebilir. Saçlara keratin maskesi uygulayarak saçlarınızın nem dengesinin geri kazanmasının ve ipeksi olmasını sağlar.

Sizlere Kırık saçlar için şampuan  değil kırık saçlar için set önerebiliriz. Çünkü daha öncede bahsedildiği gibi kırık saçlara tek başına şampuan kullanmak saçlarınızı daha uzun sürede onarabilir. Liquid keratinin yıpranmış saç setini kullanabilirsiniz. Evde kendi başınıza kolayca uygulayarak saçlarınızın onarıldığına şahit olabilirsiniz.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır