saç çıkarıcı şampuan

SAÇ ÇIKARICI ŞAMPUAN

 

Erkeklerin en büyük problemi saç dökülmesidir. Bu yüzden saç çıkarıcı şampuanlar kullanarak dökülen saçları durdurmak ve  seyrek saçlarını sıklaştırmak istemektedir. Peki saç çıkarıcı şampuan var mıdır?

Saçlar çeşitli sebeplerden dolayı dökülür. Dökülen saçların yerine yeni saçların oluşmaması saçlarda seyrekliğe sebep olabilir. Saç dökülmesi ve saçlardaki seyreklik için saç ve saç derisi bakımı yapmak çok önemlidir. Genetiksel, mevsimsel, dönemsel, erkek tipi dökülme, açılma, yıpranma, tiroid, stres, doğum, hastalık  ve diğer sebeplerden dolayı saçlar dökülebilir. Saçlarınıza yapacağınız bakım ile saç dökülmelerinin önüne geçebilirsiniz. 

 

 

 

saç çıkarıcı şampuan

 

 

 

Saçlarınızdaki  dökülmeleri önlemek ve tekrar saç oluşumunu sağlamak için tek başına saç çıkarıcı şampuan kullanmak pek işinize yaramayabilir. Şampuanların içerisinde bulunan sülfat, paraben, silikon,  gibi zaralı kimyasallar saçı dökebilir ve saç dersini tahriş edebilir. Bu yüzden şampuanlarınızın paraben, silikon  ve sülfat gibi maddeler içermemesi saç sağlığı açısından çok önemlidir. Fakat tek başına saç çıkarıcı şampuan kullanmak bu probleminizi sona erdirmez. Bu yüzden liquid kerarin saç çıkarıcı titanyumlu keratin bakım setini kullanmanızı öneririz.

 

 

 

saç çıkarıcı titanyumlu set

 

 

 

Liquid Keratin Saç çıkarıcı titanyumlu keratin bakım seti ile saçlarınıza dört fazlı özel yöntemle saça yoğun bir bakım yaparak saç çıkmasını destekler. Saçın alt katmalarına kadar inerek uyku halindeki saç köklerini uyandırır hem dökülmeyi önler hem de saç oluşumunu sağlamaktadır.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır