egzama için şampuan

EGZEMA İÇİN ŞAMPUAN

 

Egzama için şampuan en çok merak edilen konular arasında bulunmaktdır. Egzama yaygın bir cilt rahatsızlığıdır. Egzama bir çok aşamaları geçerek oluşmaktadır. Kızarmış  deri üzerinde kabarcıkların oluşmasıdır. Bu evreleri kızarıklık, kabarcıklı, ve aşırı kaşıntıdan olmaktadır. Saç derisi, saç sağlığı açısından çok önemlidir. Eğer  saç deriniz yeterince sağlıklı değilse saçlarınızda dökülmeler, saçların yavaş uzaması gibi problemlerle de karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden saçlarınız sizin için ne kadar önemli ise saç dersi de o kadar önemlidir.

 

 

 

parabensiz şampuanxxx

 

 

 

Saçlarımızı sürekli kimyasal içeren deterjanlarla  yıkamamız saç  ve saç derisi sağlığını olumsuz etkilemektedir. Bu yüzden kullanılan şampuanların içeriği hakkında bilgi edinmemiz gerekmektedir. Şampuanların içerisinde bulunan sülfat, paraben, silikon gibi kansorejen etkiye sahip  kimyasallar saçlarımıza ve saç derisine zarar vermektedir. saç dersinde yaşanan egzama,kepek, kabuklanma, kaşıntı gibi; veya dökülme, kırılma, cansız, mat gibi saç problemlerin oluşmasına sebeptir. Bu yüzden saç sağlığını sizlerin kullandığı şampuanlar belirler.

 

 

 

egzama için şampuan

 

 

 

Saçlarınız için içerisinde paraben, silikon, sülfat gibi zararlı kimyasallar içermeyen şampuanlar kullanılmalıdır. Egzama ve ya yağlı egzama için şampuan önerisi verecek olursak içerisinde bu kimyasalları içermeyen şampuanların kullanılması gerektiğidir. Bu konuda piyasada çok sayıda sahte ürünler bulunmaktadır. Bu yüzden ürünlerinizin içerisinde zararlı kimyasallar içermediği ve patentli olmasına özen gösteriniz.

 

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır