keratin serum

Keratin Serum

 

 

Saç boyama, röfle, düzleştirme, perma ve açıcı gibi işlemler sonrasında saçlarda yanmayı, yıpranmayı ve deformeyi önler ve onarır. Keratinler saçlarınızdaki en ufak hasarlı noktalara nüfuz ederek bir dolgu görevi görür. Ve saçlarınızı onararak saçlarınızın parlak, pürüzsüz, ve canlı görünmesini sağlar. keratinlerin PPM özelliği ile saç molekülleri besler ve saçların daha güçlü olmasını ve esneklik kazanmasını sağlayarak dökülmesini ve kolay kopmasını engeller.

 

 

 

 

 

 

Saçlarınıza en doğal, en kalıcı ve en kaliteli “keratin saç botoksu” yaparak tüm işlemlere rağmen  güçlü ve sağlıklı bir saç formu kazanmış olursunuz. Liquid keratin serum uygulaması oldukça basit ve kolaydır. Yalnızca saçlara keratin serum yüklemesi yapmadan önce saçlarınızın en az bir hafta boyunca saçlara herhangi bir saç bakım yağı uygulamamaya özen gösteriniz, yoksa keratinlerin saçta kalması zorlaşabilir.

 

 

 

 

 

Keratin serum sadece saçlarınızı onarmakla kalmaz zor taranan, yavaş uzayan saçlarda da oldukça etkilidir. Keratin serum saçlarınızı dışarıdan gelen zararlı etkenlere karşı korumaktadır. Keratin proteinleri hem saçınızı onarmakta hem de korumaktadır.

İlgili Ürünler

%23

Saf Keratin Serum (20ML)

99.00 TL 128.70 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Seti

216.00 TL 280.80 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (30ML)

144.00 TL 187.20 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır