Tuzsuz Parabensiz Şampuan

Tuzsuz Parabensiz Şampuan

 

 

Günlük kullanılan güzellik ve saç bakım ürünlerin ne olduğu konusunda daha anlayışlı hale geldikçe, kozmetik  ve saç bakım şirtketleri tuzsuz parabensiz  ürünler üretmeyi tercih etmektedir.  Bİlinçli tüketiciler aileleri ve çocukları için artık sülfat,  paraben, tuz benzeri zararlı kimyasallar içermeyen saç bakım ürünleri kullnamayı tercih etmektedirler.

 

 

 

tuzsuz parabensiz şampuan

 

 

 

Parabenler  kozmetik ürünler daha fazla raf ömrü sağlayan ve potansiyel olarak kanserojen olduğu bulunan koruyuculardır. Düşük seviyede güvenli olduğu söylenmesine rağmen saç ve saç derisi tarafından emilip kana karışma tehlikesi yüzünden saçlarınız ve sağlığınız için oldukça tehlike oluşturmaktadır. Bu yüzden tuzsuz parabensiz şampuanlar kullanılmaya özen gösterilmelidir. Bu arada şampuanlar içerisinde bulunan sülfatlar şampuanlarımızı ve sabunların köpürmesini sağlayan ucuz, sentetik deterjanlardır.

 

 

 

tuzsuz şampuan

 

 

 

Sülfat paraben ve tuz içeren şampuanlar saç derisini soyabilir, saçı kurutur, hassas cildi tahriş eder ve mevcut cilt koşullarını zedeler. egzama ve sedef hastalığını tetikler. Bunun için saç uzmanlarımız tarafından Liquid keratin Tuz ve Paraben içermeyen Şampuan Kullanılması önerilmektedir.

 

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır