Tuz İçermeyen Şampuan

Tuz İçermeyen Şampuan

 

Şampuanlar sağlıklı saçlar için gereklidir. Genelde haftada  iki üç defa saçlarımızı yıkarız. Bu yüzden saçlarınıza ve saç derinize temas ettirdiğiniz şampuanların özellikleri saç sağlığı için büyük önem arz etmektedir. Şampuandaki  tuz ve sülfatlar saç bakımında zararlı etkileri olduğu söylenmektedir. Peki gerçekten sülfat ve tuz içermeyen şampuan kullanmak gerçekten çok önemli mi ?

 

 

 

sülfat içermeyen şampuan

 

 

 

Şampuanların içeriğinde bulunan tuz, paraben, silikon ve sülfat gibi kimyasallar saça uygulandığında saç derisi tarafından emilip saç derisine ve saçımıza zarar verebilir. Ve bu kimyasalların kansorejen içermesi sadece saç sağlığımızı değil genel vücut sağlığımızı da olumsuz etkilemektedir. Açıkçası sağlığınız için kimyasallar ve tuz içermeyen şampuan kullanmaya özen gösteriniz. Tuz içermeyen Şampuan kullanmak  özellikle hassas cildiniz için iyi olacaktır. Bunun için saç uzmanlarımız tarafından sizlere Liquid Keratinin sülfat, paraben ve tuz içermeyen  şampuan kullanmanızı öneririz. Tuz içermeyen şampuan ile saçlarınız daha dolgun canlı ve ipeksi görünüme kavucaktır. Zararlı kimyasalları barındırmadığı için hem saç hemde saç derinize bakım yapacaktır. Saçderisinde oluşan kepek yağlanma kaşıntı gibi problemlerin önüne geçer. Sağlıklı saçlar ve saç derisine kavuşursunuz.

 

 

 

sülfatsız şampuan

 

 

 

Liquid Keratin  tuz içermeyen şampuan tüm saçlar tipleri ve sorunları için  için  hazırlanmış özel formülü  sayesinde saç derinize güç verir ve saçlarımızın sağlıklı bir görünüme kavuşmasında yardımcı olacaktır. Förmülündeki keratin proteinleri sayesinde saç köklerini besleyerek saçınızın daha güçlü, dolgun ve sağlıklı görünmesini sağlar.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır