Sülfatsız Şampuan Faydaları ve Sülfatsız Şampuan Ne İşe Yarar ?

Sülfatsız Şampuan Faydaları ve Sülfatsız Şampuan Ne İşe Yarar ?

 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza sülfatsız şampuanın faydaları ve sülfatsız şampuan ne işe yarar hakkında bilgiler vereceğiz. kadın ve erkek için saçlar ve saç derisi çok önemlidir. Saç ve saç derisine sülfat gibi kimyasal maddeleri kullanarak zarar vermek istemez. Maalesef genel olarak şampuanların kaliteli oluşunu köpürme oranına göre belirlemek çok yanlış bir düşüncedir. Şampuan içerisindeki sülfat şampuanların köpürmesini sağlar. Saçları zayıf ve güçsüz kişilerde bu durum ne kadar  daha fazla önem kazanacağı ortadır. Dışarıdan alınan en ufak zarar doğrudan saç derisine ve köklerini zayıflatarak  dökülmelere  ve yavaş uzamaya yada zayıf saçların gelmesine sebep olacaktır.

 

 

 

sülfatsız şampuanın faydaları

 

 

 

Liquid Keratin Sülfatsız Şampuanda paraben, silikon sülfat tuz petrokimya  gibi sentetik ve zararlı kimyasallar içermez. Kolay kırılan ve zayıf yapıdaki saçlarda etkilidir.sülfat tuzz ve paraben içermez saçların onarılması için gerekli değerlere sahiptir. Saçların doğal yapısını etkilemez. Saçlarda  güçlendirici ve sağlamlaştırıcı etkiye sahiptir. Saçlarınız sağlıklı ve doğal yollardan uzama süreci geçirmesi için gerekli değerleri etkilere sahiptir. Saç kurutma makinelerin vermiş olduğu zararlara karşı etkilidir.

 

 

 

sülfatsız şampuan ne işe yarar

 

 

 

Liquid keratin sülfatsız şampuan organik  içeriklidir, zayıf ve cansız saçları besleyici özelliklere ve hasarlı saçları onarmada etkilidir. İçerisindeki doğal keratin proteini ve yağlar sayesinde saçı besleyerek güçlendirir, hızla nemlendirir ve dış etkenlerden korur. Bitkisel organik içerikli özler sayesinde bebek şampuanlarındaki gibi güvenli ve yumuşak saçlara sahip olmanızı sağlar.  Lipozom teknolojisiyle üretildiği için içeriğinde keratin ve doğal bitkisel özler sayesinde diğer şampuanlara göre daha çok verim sağlar. İçerisinde bulunan bitkisel ve faydalı yağlar sayesinde sayesinde saç köklerinde yaşlanma karşıtı etki gösterir, dökülme riskini azaltır. Sülfatsız şampuan olma özelliği ile saç diplerinde oluşan kaşıntı, sivilce, kepek ve kuruluk gibi sorunlar,  düzenli kullanımda azalarak yok olur. Saç diplerindeki yağ oranını, içerisinde bulunan özler sayesinde dengede tutar, aşırı yağlanmayı önler. Paraben, Slikon, Sülfat, Tuz, Silikon, Petrokimya, SLS, SLES, GMO, DEA, MEA, PEG vs gibi sentetik ve zararlı kimyasallar İ Ç E R M E Z.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır