sülfatsız  bebek  şampuanı

Sülfatsız  Bebek  Şampuanı

 

Bebek sahibi  olan aileler özellikle sülfatsız bebek şampuanı kullanmayı tercih etmelidir. Şampuanlarda güven çok önelidir. Çünkü her gün saç ve saç derisine nüfuz eden deterjanın ne kadar güvenli olduğu bilinmesi gerekmektedir. Bebekleri olan aileler içinde bu durum çok önemlidir. Diş macunları, el ve bulaşık deterjanları, şampuanlar gibi cildimize ve saçımıza doğrudan nüfuz eden deterjanların içerisinde bulunan sülfat paraben gibi bazı kimyasallar saçınıza ve derinize zarar vermektedir. şampuanların içerisinde bulunan sülfat saç derisinden emilerek kanser olma tehlikesi ile karşı karşıya kalırsınız. Bebeklerin normal bir insana gire cildi daha hasas olduğu için bebekleri yıkarken sülfatsız bebek şampuanı kullanmak bunun için çok önem arz etmektedir.

 

 

 

sülfatsız bebek şampuanı

 

 

 

Özellikle bebekler için sülfatsız bebek şampuan kullanılmalıdır. Doğal olmayan şampuanların içersinde bulunan . Sodyum Lauryl Sülfat genellikle büyük kişilerde %15 oranında şampuanlara katılma hakkı tanınmıştır. Bu oranın fazlasında sülfat kullanmak saç  ve saç derisi sağlığı için çok riskli olduğu bilindiği için bu oran kanun olarak sınırlandırılmıştır. Ayrıca bebek şampuanların içeriğinde en fazla  %5 oranında sülfat olmak kaydıyla müsaade edilmiştir. Buna rağmen sülfat içeren şampuan kullanmak veya saçta bekletmek saç derisine zarar vermesi mümkündür. Bu yüzden sülfatsız bebek şampuanı kullanmak her yaş için uygun hale geliyor.

 

 

 

sülfatsız bebekler için şampuan

 

 

 

Saç sağlığı ve saç derisi sağlığı için Liquid keratinin ürettiği sülfatsız bebek şampuanını hem yetişkin hem çocuklar gönül rahatlılığı ile kullanılması gerekmektedir.  Sülfatsız şampuan ile kırık, yanma, mat ince telli zor taranan çabuk kopan gibi saç problemleri ve kaşıntı, kepek gibi saç derisi problemleri oluşturmamaktadır. Sülfatsız bebek şampuanını gönül rahatlılığı ile kullanabilirsiniz. İçeriğinde bitki özleri ve yoğun keratin proteini ile saçınızı  ve saç dersini besler ve hasarlı saç yapısını onararak dış etkenlerden korur.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır