Sülfatsız Saç Kremi

Sülfatsız Saç Kremi

 

Sülfatsız saç kremi, yoğun nemlendirici ve besleyici özelliklere sahiptir. Saç kremlerin saçların nemlendirme özelliği dışında saçları besleyici özelliğine  de sahiptir. Saç kremleri , saç ve saç derisine etki edeceği için saç kremi kullananlar saç kremlerin içeriğine dikkat etmelidirler. Kan dolaşımı saç derisinde oldukça yüksektir. Saça uygulanan saç kremi gibi bakım ürünleri deri tarafından emilip saç ve saç derisine zarar verebilir. Bu nedenle saçlarınızda yıpranmalar, yanmalar, kırıklar, dökülmeler gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun için sülfatsız saç kremi kullanmaya özen göstermelisiniz.

 

 

 

sülfatsız krem

 

 

 

Saç uzmanları sülfatsız saç kremi olarak sizlere Liquid Keratin markalı saç kremini önermektedir. Liquid Keratin Saç Kremi sülfat ve paraben içermez. Keratin bakım sonrasında saç kremi olarak kullanabilirsiniz. Ürün ayrıca günlük saç bakımında tekli olarak ta kullanılmasına uygundur. Saç boyaları ve bazı saç kremleri içeriğindeki kimyasallar nedeni ile saçlarınızı çepeçevre sararak saçınızın daha çok yıpranmasına neden olmaktadır. Liquid Keratin Sülfatsız Saç Kremi ise içeriğindeki keratinle saçınızın yumuşak ve parlaksı görünmesini sağlar. Parlak ve canlı saçlara sahip olmak ne kadar yapılan uygulamalara bağlı olsa da saçların sülfatsız  şampuanla yıkanıp durulandın tan sonra sülfatsız  saç kremi  ile saçlarınızın koruyucu bir yapı oluşturarak saçı yumuşak ve parlak gözükmesini sağlar. Fiziksel ve kimyasal işlemler sonucunda yıpranan saçların yapısında mucizevi bir etki göstermektedir.

 

 

sülfatsız keratinli krem

 

 

Liquid Keratin sülfatsız saç kremi saçınızı nemlendirerek besleyici özelliğine sahiptir. İçerisinde sülfat gibi kimyasallar barındırmadığı için hızla ve anında etki ederek saçı hemen yumuşatır ve kolay taranmasını sağlamaktadır. Sülfatsız saç kremi içeriğindeki yoğun keratin sayesinde saçlarınızı güneş, deniz ve havuz suyu gibi dış etkenlerden ve fön, maşa, pres gibi uygulamalara karşı üstün koruyucu özelliğe sahiptir. Liquid keratin sülfatsız saç kremi  ile yumuşak losyonumsu formu sayesinde kullanımı kolaydır. Hiçbir zararı yoktur ve saçta ağırlık yapmaz. Sülfatsız saç kremini saça uyguladığınızda mühteşem etkiyi  sizde gözlerinizle rahatlıkla görürsünüz. Sülfatsız saç kremi saçın iç yapısına etki ederek derin ve uzun ömrünü uzatarak saçın matlaşmasını önler. Sülfatsız saç kremi ile her mevsim  Saçlarınızla güzel görüneceksiniz.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır