keratin serum fiyatlar


 


 

Keratin  Serum Fiyatları

 

Keratin maddesi saçlarımızda, derimizde ve tırnaklarımızda bulunan bir proteindir. Saçlara uygulanan röfle, boyama, perma ve düzleştirme  gibi  işlemlerden sonra saçlar zarar görerek zamanla saçlarda keratin azalır. saçlarda keratin azalması sonucunda saçlarda mat, cansız, yıpranmış ve sağlıksız bir görüntü alır.

 

 

 

 

 

 

saf keratin serum ile saçlarınızdaki hasarları onarıp, saçların daha canlı, dolgun, ve güçlü görünmesini sağlar. Saçlarda bulunan en ufak hasarlı noktaya kadar nüfuz edebilen keratin serum. O bölgede dolgu görevi görerek saçların pürüzsüz görünmesine ve parlak gözükmesini sağlar. Keratin serum saç moleküllerini besler.  Saçların daha güçlü olmasını ve esneklik kazanmasını sağlayarak dökülmesini ve kolay kopmasını engeller.

 

 

 

 

 

 

 

Keratin serum hakkında piyasada çok sayıda ürün bulunmaktadır. Tabi ki dolayısıyla keratin serum fiyatları hakkında da değişiklik göstermektedir. Keratin serum tercihi yaparken keratin serum fiyatları üzerinden değil kalitesi yönünden tercih edilmelidir. Liquid Keratin serum fiyatları ve kalitesi için sizin tüm saç problemlerinizde yardımcı olacaktır.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır