liquid keratin serum kullananlar

Liquid Keratin Serum Kullananlar

 

 

 

Keratin saçların temel yapısını oluşturan bir proteindir. Saçlara uygulanan boya oryal, ombre gibi kimyasal işlemler veya fön, maşa, pres gibi yüksek ısılı işlemler sonunda saçlarda keratin azalarak saçlar yanabilir, yıpranabilir hatta saçlarınız dökülerek kopabilir. Bu nedenle bu tür problemleriniz için saçlarınıza Liquid keratin serumla saçlarınıza keratin yüklemesi yapmalısınız. Liquid keratin serum kullananların hepsi çok aşırı yıpranmış saçları bile  kısa sürede onardığını söylemektedirler.

 

 

 

 

 

 

Keratin serum ile yapılan keratin yüklemesinde keratinler saçlarınızın hasarlı bölgelerine nüfuz ederek tutunur. Keratinler saçlara bir dolgu görevi görerek saçlarınızın onarılmasını sağlar. Ayrıca keratinler sadece saçları onarmakla kalmaz aynı zamanda saçlarınızı dış etmenlere karşı bir kalkan görevi görerek saçlarınızı yıpranmaya karşı korur. keratinler saçınızın daha pürüzsüz, canlı, parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar.

 

 

 

 

 

 

Liquid keratin serum kullananlar hakkında müşteri memnuniyetini görmek için sizden gelenler sayfamızı ziyaret etmelisiniz. Liquid keratin saf, doğal ve katkısız olmasıyla asla yan etki etmez, hem Uluslararası hem Türk patent sahibi olmasıyla Liquid keratin serum kullananlara güven vermektedir

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır