Saf Keratin Kullananlar

Saf Keratin Kullananlar

Saçlarında yıpranma, matlık, kopma, dökülme gibi problemleri olanlar  saçlarına saf keratin yüklemesi yapmaktadır. Saf keratinler saçlara tutunarak saçı onararak saçları daha sağlıklı bir hale gelmesine yardımcı olmaktadır. saf keratin kullananlar bunun için Liquid Keratin ailesini seçmektedir. Çünkü ürünlerin içerisindeki keratinler saf, doğal, katkısız olarak üretilmiştir.  Bu nedenle yan etki yapmaz. Sizden gelenler sayfamızdan saf keratin kullananların memnuniyetini görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Günümüzde  piyasada  çok sayıda saç bakım ürünleri bulunmaktadır. Bu ürün çeşitliliği, marka ve fiyat çeşitliliği o kadar fazladır ki; saç bakım ürünü kullanacak olanlar saçlarını hangisine emanet edeceği hakkında çelişkiye düşüyorlar. Oysaki “liquid saf keratin kullananların” bu tür problemi olmamaktadır.

 

 

Saf Keratin Nasıl Kullanılır?

 

Bunun için çok zahmete gerek yok. Saf keratin içeren ürünü bulduktan sonra, saç bakım yapmak için işiniz çok kolay demektir. Önce saçınızı iyice arındıracak şekilde yıkayın. Tamamen kurutun ve kuru saçınıza sürün, biraz da elinizle masaj yaparak saf keratini yedirin. Tamamen kuruması için yaklaşık 1 saat bekleyin. Kurumazsa ılık veya soğuk fönle kurutun. Bir gece saçınızda sabaha kadar bekletirseniz daha iyi sonuç alabiliyorsunuz. Sonra ılık suyla durulayın. Ve üzerine  bir keratin maske ile güzel bir bakım daha yapın ve 20 dakika bekletin. Bundan sonra saçınıza istediğiniz şekli verin. Saf keratinin etkilerini anında hissedin.

 

İlgili Ürünler

%23

Saf Keratin Serum (20ML)

99.00 TL 128.70 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Seti

216.00 TL 280.80 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (30ML)

144.00 TL 187.20 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır