Altın Karamel Saç Rengi Nasıl Yapılır

Altın Karamel Saç Rengi Nasıl Yapılır

Altın Karamel Saç Rengi Nasıl Yapılır

Altın karamel saç rengini elde etmek için karamel renge dönüştürdüğünüz saçınıza altın renginde balyaj ya da röfleler attırarak çok güzel bir sonuç yakalayabilirsiniz. Hazır olarak satılan altın karamel saç boyaları da bulunur. İlk yöntemdeki kadar etkili olmaz.

 Tüm saç altın renginle kaplandığı için mat görünüm de olabilir. Eğer saçlarınız açık renkte ise her karamel renginde uygulandığı gibi kolaylıkla altın karamele geçiş yapabilirsiniz. Koyu saç renginde olanlar ise bir dizi işlem saçınıza uyguladıktan sonra geçiş yapabilir. Önemli olan ten renginize ve yüzünüze yakışır olmasıdır.

Saçtaki altın ya da dore yansımalar saça parlaklık verir. Bunun için saçın aynı zamanda sağlıklı olması gereklidir. Eğer saçlarınız kırıklarla dolu ve cansız ise dore yansımalı bir karamel kullanmamalısınız.

Saçı düz fönlü ve elektriklenmeyi önleyici yağlar ya da saç şekillendiricileriyle kullanmak altın parıltıları daha belirgin hale getirir. Uzun ve düz saçlarda kendini daha çok gösterir. Hafif dalgalı ya da sadece saç uçlarında bulunan dalgalarla da son derece şık ve sofistike bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Kısa saçlarda bu rengin kullanımı tamamen sizin yüz şeklinize bağlıdır. Örgüler, dağınık toplanan saçlar ışıltıların yansımasını engellemez. Beyaz ve buğday tenli kadınlara çok yakışır. Bir de bu görünüme eşlik eden renkli gözleriniz var ise kendiniz bile değişiminize hayret edebilirsiniz. Ancak bu işlemlerden sonra saç bakımınıza daha çok dikkat etmeliyiz ki salçalarınız bu işlemlere maruz kaldığı zaman yorulur ve yıpranmaya müsait olur ve her şeyden önemli saçınıza bakım yaptığınız ürünlerin doğal olmasıdır. Size tavsiyemiz doğal keratin bakim ürünlerini denemenizdir.

İlgili Ürünler

%23

Keratin Yağı (50ML)

144.00 TL 187.20 TL
%23

Keratin Maskesi (250ML)

159.00 TL 206.70 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Seti

216.00 TL 280.80 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır