Kuru Saçlar İçin Evde Bakım Önerileri

Kuru Saçlar İçin Evde Bakım Önerileri

Kuru Saçlar İçin Evde Bakım Önerileri

Evde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz sıcak yağ uygulamaları ile kuruyan saçlarınızın ve saç derinizi nemlendirebilir, saçlarınızın daha parlak ve hacimli görünmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için saçlarınızın uzunluğuna göre belirlediğiniz (uzun saçlar için 6-7 yemek kaşığı yeterli olabilir) miktar kadar zeytinyağının çok kısık ateşte ılıyıncaya kadar ısıtın. Ilık zeytinyağına parmak uçlarınızı sokun ve saç derinize, saç diplerine masaj yaparak uygulayın. Artan yağı diplerden uçlara doğru sürebilirsiniz.

Yağın yumuşatıcı etkisini göstermesi için en az 1-2 saat saçınızda kalması gerekir. Saçınızı toplayıp bir havlu sarın ya da bone takın. Yağ saçlarınızda ne kadar uzun süre kalırsa etkisi o kadar fazla olacaktır.

Aşırı yıpranmış kuru ve cansız saçlarda çoğu zaman yağ bakımı maalesef sonuç vermez.  Daha kolay ve daha garanti sonuca varmak için doğal keratin yüklemesi yapmanız ve Liquid Keratin saç botoksu saç bakım ürünlerini mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. Aksı halde omur boyu yağlarla saç bakımı yapma zahmetine katlanmak zorunda kalacaksınız çünkü Liquid Keratin bakımından sonra saçlar yeniden yapılanıyor ve tekrar tekrar keratin yüklemenize ve zahmet çekmenize ve para harcamanıza asla gerek kalmıyor.

İlgili Ürünler

%23YENİ

Kuru Mat Sert Saç Seti

374.00 TL 486.20 TL
%23YENİ

Kabaran ve Zor Taranan Saç Bakım Seti

507.00 TL 659.10 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır