Saç Derisi Kaşıntısı Nasıl Geçer?

Saç Derisi Kaşıntısı Nasıl Geçer?

 

 

 

 

Saç deriniz mi kaşınıyor? öncelikle kaşıntının nedenini belirlemelisiniz sonra da  bu kaşıntıya neden olan unsurları ortadan kaldırmalısınız. Kaşıntı ve kepeğe neden olan şampuan veya saç bakım ürünlerini kullanmaktan kaçınmanızı öneririz. Ayrıca saçınızı iyice durulamalı ve saçınızı yıkarken çok sıcak su kullanmamalısınız.

 

 

 

Saç Derisi Kaşıntısı Nasıl Geçer?

 

 

Saç derisi kaşıntısı tedavisinin biri aloe veradır. Aktar veya eczanelerden kolayca temin edebileceğiniz aloe verayı sıvı veya jel olarak satın alabilirsiniz. Aloe verayı saçınıza sürdükten sonra 10 dakika bekletmeniz ve sonrasında durulamanız yeterli olacaktır.

 

 

 

 

 

 

Daha kolay ve daha garanti sonuca varmak için  doğal keratin yüklemesi yapmanız ve liqud keratin saç botoksu saç bakım ürünlerini mutlaka  denemenizi tavsiye ediyoruz. Aksı halde ömür boyu yağlarla ve maskeler ile  saç bakımı yapma zahmetine katlanmak zorunda kalacaksınız çünkü liqud keratin bakımından sonra saçlar yeniden yapılanıyor ve tekrar tekrar keratin yüklemenize ve zahmet çekmenize ve para harcamanıza asla gerek kalmıyor.

 

 

 

 

 

 

Saç ve saç derisi için şampuan çok önemlidir. Saçlarımıza ve derisine nüfus eden  bir deterjanın ne kadar güvenli olduğu hakkında bilgi sahibi olmalıyız. Saçlarınızın güçsüz, zayıf ve saç derinizde yaşadığınız bazı problemlerin sebebi diyebiliriz. Dışarıdan alınan en ufak  bir zarar  doğrudan saçınızı ve saç derinizi etkileyebilir. Bunun sonucunda saçınız yavaş uzayabilir, dökülebilir, kırılabilir  ve  saç dersinde kaşıntılar gibi sorunlara sebep olabilir. Bu yüzden saç uzmanlarımız sizlere sülfatsız  ve paraben içermeyen saç bakım ürünlerini kullanmanızı tavsiye etmektedirler.

Saç derisi tedavisi ve saç derisi kaşıntısı nasıl geçer? konuları hakkında daha fazla bilgi almak için " saç derisi bakımı " adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

 

 

 

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır