Saç Köklerini Besleyen Lavanta Yağı

Saç Köklerini Besleyen Lavanta Yağı

 

 

 

 

Saç köklerini besleyen Lavanta yağının sayısız faydaları vardır. Çok yönlü bir yağ olan lavanta yağı bir çok ilacın yapımında doğrudan veya karışım olarak kullanılır. Banyo yağı olarak kullanıldığı gibi koku terapisinde de kullanılır. Lavanta yağı saçın büyümesine yardımcı olarak, saç köklerini ve kafa deri kaslarını gevşetip rahatlatarak saç dökülmesine engel olur.

 

 

 

 

Aşırı yıpranmış donuk ve cansız saçlarda çoğu zaman yağ bakımı maalesef sonuç vermez.  Daha kolay ve daha garanti sonuca varmak için  doğal keratin yüklemesi yapmanız ve liqud keratin saç botoksu saç bakım ürünlerini mutlaka  denemenizi tavsiye ediyoruz. Aksı halde omur boyu yağlarla saç bakımı yapma zahmetine katlanmak zorunda kalacaksınız çünkü liqud keratin bakımından sonra saçlar yeniden yapılanıyor ve tekrar tekrar keratin yüklemenize ve zahmet çekmenize ve para harcamanıza asla gerek kalmıyor.

 

 

 

 

Saç köklerini besleyen lavanta yağına alternatif olarak Liquid keratinin Dip bakım yağı , keratin yağı ,Gözenek açıcı krem gibi ürünleri inceleybilirsiniz. Liquid Keratin ürünlerin içeriğinde herhangi bir kimyasal ürün içermez, saç dökülmesi ve kepek yapmaz asla yan etkisi yoktur. Hamile ve çocuklar gönül rahatlılığı ile kullanabilirler. Liquid Keratin ürünleri doğal, saf ve katkısız olarak üretilmiştir. 

 

 

 

 

Liquid Keratin tarafından geliştirilen bitkisel ve doğal, saf keratin dip bakım yağı saçlarınıza ve saç diplerinizi besleyen ve saç problemlerinin önüne geçen mucizevi bir üründür.  Saç köklerini besleyen dib bakım yağı erkek ve kadınlar için uygundur. Keratin dip bakım yağı  ile saçlarınızı ve saç köklerini besleyerek hızlı uzamasına yardımcı olur. Ürünleri kür halinde kullanıldığında saçlarınıza ve saç köklerine etkisi normalden fazla olacaktır. Saçlar derinizi tahriş ve yan etki yapmaz çocuklar ve hamileler gönül rahatlılığı ile kullanabilir. Kimyasal ve çocuklar dahil her kullanıcı rahatlıkla kullanabilir.

 

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır