Mat Ve Cansız Saçlara Hindistan Cevizi Yağı

Mat Ve Cansız Saçlara Hindistan Cevizi Yağı

Mat Ve Cansız Saçlara Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan cevizi yağı eski bir Hint çözümü olup en etkili saç yağı olarak kabul edilir. mat ve cansız saçları güçlendirip saç derisini besleyerek saç dökülmesine engel olur. Kafa derisi tarafından emilen Hindistan cevizi yağı saç gözeneklerin içine sızarak saçı besler ve güçlendirir ve besler.

Hindistan cevizi yağı saçı canlandırır ve güçlendirir. Saç bakımına katkıda bulunan sağlıklı yağlar içerir ve ayrıca içeriğindeki E vitamini saçların uzamasına yardımcı olurken onları besler ve nemlendirir.

Dağ kekiği yağı da saçların ihtiyacı olan besleyici ögeleri sağlayan bir diğer yağdır. Ayrıca saç uzamasını destekler ve saçları tedavi eder. Düzenli olarak kullanımı kepek azalmasına yardımcı olur, saçları kalınlaştırır ve saç kaybına karşı koruma sağlar.

Aşırı mat ve cansız saçlarda çoğu zaman yağ bakımı maalesef sonuç vermez.  Daha kolay ve daha garanti sonuca varmak için  doğal keratin yüklemesi yapmanız ve liqud keratin saç botoksu saç bakım ürünlerini mutlaka  denemenizi tavsiye ediyoruz. Aksı halde omur boyu yağlarla saç bakımı yapma zahmetine katlanmak zorunda kalacaksınız çünkü liqud keratin bakımından sonra saçlar yeniden yapılanıyor ve tekrar tekrar keratin yüklemenize ve zahmet çekmenize ve para harcamanıza asla gerek kalmıyor.

İlgili Ürünler

%23

Keratin Maskesi (250ML)

159.00 TL 206.70 TL
%23YENİ

Kuru Mat Sert Saç Seti

374.00 TL 486.20 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır