Yanmış Saçlara Mucizevi Öneriler

 

Yanmış Saçlara Mucizevi Öneriler

 

Eğer yanık saç sorunu ile karşı karşıya kaldıysan, saçlarını eski sağlığına geri kazandırmak için bu önerileri göz önünde bulundurmalısın. Saçların aşırı işlem gördüyse, o zaman demek ki saçlarınız yanmış yada hiç olmazsa yorulmuştur. Eğer yanık saç sorunu ile karşı karşıya kaldıysan, saçlarını eski sağlığına geri kazandırmak için bu önerileri göz önünde bulundurmalısın. Yanmış saçlar düzelir mi sorusuna kesin olarak evet düzelir diyebiliyoruz.

 

 

 

Yanmış Saçlara mucizevi öneri dendiğinde akla ilk olarak doğal keratin proteinler akla geliyor. Keratin proteinleri sert bir protein olmalarına rağmen yapılan çalışmalar ve nano teknolojinin desteğiyle, bu mucizevi proteinler, saçta sihirli bir yapılanmaya imza atarlar. Üstelik saçı onardıktan sonra da, saçta tutunması çok önemlidir. Aksi takdirde, bir yararı olmayacak ve kısa zamanda saç yıkandıkça akıp gidecektir. Artık saç onarımı kalıcı olarak gerçekleşti.Saçlar herkesin de bildiği üzere röfleden, açıcıdan, boyadan ve ombreden yanar. Aslında saçlarımız  bu duruma gelmeden önce, saçın ihtiyacı olan, yani kaybettiği eksik keratin proteinlerini  tam zamanında erkenden saça yükleyebilsek, saçımızın doğal halini sağlıklı durumunu sürekli korumuş olabiliriz.

 

Yanmış Saçlara Keratin Yüklemesi

 

Yanmış saçlarınız sizden keratin yüklemesi yapmanızı istiyor ve siz buna karar verdiyseniz. Uygulayacağınız keratin bakım ürünlerini çok doğru şekilde seçmelisiniz. Keratin yüklemesi için kullanacağınız ürünün kesinlikle patentli keratin olması gerekir. Çünkü patentli keratin demek içeriğinde kimyasal madde barındırmayan saf keratin demektir. Saçlarınızda kalıcı bir onarım saf keratin yüklemesi ile mümkün olacaktır. Keratin bakım ürünleri set halinde kullanıldığında daha kesin çözümler sunmaktadır. 

 

 

 

 

 

 

Yanan Saçlara Doğal Keratin Yüklemesi Nasıl Yapılır;

 

Öncelikle saç organik içerikli keratin şampuanıyla yıkanır ve havluyla kurutulur.

Hafif nemli kalan ve kuru saça, keratinler eşit şekilde sürülür,

Açık olarak ve en az 5-10 saat saçta bekletilir.

Ilık suyla durulanır.

Keratin maske ile 15 dakika bakım yapılır.

Saçta kalan keratin krem ile kremlenir ve işlem tamamlanır.

Gerektiğinde bu işlem 4-5 gün sonra tekrarlanarak, saçların yeteri seviyede keratin ihtiyacı tamamlanır.

 

İlgili Ürünler

%23

Keratin Yağı (50ML)

144.00 TL 187.20 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Seti

216.00 TL 280.80 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır