Yıpranmış Saç Bakımı | Liquid Keratin

 

Yıpranmış Saç Bakımı

 

 

 

 Yıpranmış saç sahibi olmaya; röfle, perma, düzleştirici gibi işlemler sebep olur. Bu işlemler gibi yüksek ısı ve kimyasal maddeler içeren uygulamalardan kaçınmak, saç sağlığı açısından yararlı olacaktır. Yıpranmış saç bakımı yapmadan saçların kendi kendine düzelmesi çok zordur. Hatta sıradan bakım tarzları da etkili sonuçlar vermeyecektir. Çünkü saçların yıpranması demek saç tellerinin incelmesi ve hasar alması demektir. Yıpranmış saç bakımı için en verimli ve istenilen sonuçlar keratin bakım ile alınmaktadır. Çünkü keratin proteini saçlarda tedavi edici ve koruyucu özelliğe sahiptir.

 

 

 

yıpranmış saç bakımı

 

 

Yıpranmış Saçlara Bakım Ürünleri

 

 

Yıpranmış saç bakımı için keratin bakım ürünleri arıyorken dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Öncelikle tercih edeceğiniz firmanın, tamamen organik ve patentli bir firma olması gerekmektedir. Yıpranmış saç bakımı yapmak sıradan bir işlem olmadığından sertifikalı markaların ürünlerini tercih etmek gerekir. Eğer saçlarda aşırı yoğun yıpranma varsa keratin bakım setleri ile keratin yükleme işlemi yapılmalıdır. Fakat saçlarda aşırı bir yıpranma söz konusu değilse, yıpranmış saçlara şampuan yani keratin şampuanla da saç sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

 

 

yıpranmış saç bakım ürünleri

 

 

 

Liquid keratin bakım ürünleri içeriğindeki tamamen organik ve bitkisel formülü sayesinde saçları onarır.  Bu tedaviyi gerçekleştirirken aynı zamanda saçlara dışarıdan gelecek olan zararlı etkilere karşı korur. Keratin proteinleri saç liflerini çevreleyerek kalkan görevi görür.

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır