Kuru, İnce ve Kırılgan Saçlar | Liquid Keratin

Kuru, İnce Ve Kırılgan Saçlar

 

Kuru, ince ve kırılgan saçlara bakım  iki türlü yapılır. Bunlardan birincisi ballı, sütlü, yumurtalı, avakado yağı gibi bitkisel ürünlerle bakım yapılır. Bu tür bakımlar saçlar parlatır, geçici olarak dolgun katar. Fakat bu kürlerin etkisi geçtiğinde saçlarınız yine eski görünüme kavuşacaktır.

Kuru, kırılgan ve ince saçlar için yapılan diğer bir uygulama ise keratin bakımdır. Liquid keratin ile saçlara keratin yüklemesi yaparak saçlarınıza canlılık, hacim, parlaklık ve ipeksi bir yumuşaklık katacaktır. Ve etkisi saça uygulanan bitkisel tedavilere göre daha kalıcıdır. Bu nedenle kırılgan yapıda ince saç teline sahip kişiler saçlarına keratin yüklemeleri saçlarının sağlığı açısından daha iyi olacaktı.

 

 

 

Eğer saçlarınız kırılgan ve ince telli yapıya sahipse saçlarınız için “ ince telli saç bakım seti “ kullanarak saçlarınıza bakım yapabilirsiniz.  İnce telli saç bakım seti her türlü saç yapısına (kuru-yağlı) uygundur. Set içerisindeki organik keratin şampuan, saçınızı her yıkamada besler ve nem desteği sağlar. Keratin bakım yağı ile saç tellerinizin saç köklerinden daha yapılı ve canlı gelmesinde rol oynar. Şu anki mevcut saç tellerinize özel keratin bakım yağı bakımıyla, saçta kalan bir bakım olmasıyla saçınız daha canlı, daha dolgun ve parlak yapar.

 

Kuru İnce Ve Kırılgan Saçlar  İçin Bakım Önerileri

 

 Kuru saçlarınızdan sıkılmış ve normal görünümleri olan saçlara sahip olmak istiyor olabilirsiniz. Tabi ki bu durumu her ne kadar istiyor olsanız bile rahat bir şekilde kavuşmanız da mümkün olmayabilir.

Sizlerin kuru saçlara evde uygulanan bakım seçeneklerini rahat bir şekilde tercih edebilmeniz artık mümkün. Çünkü sizler için piyasada satışa sunulan tüm ürünlerin aksine hem en çok etki eden hem de fiyatları ile dikkatleri çeken seçenekleri ile yer almayı tercih ediyoruz. Her marka gibi asıl amacımız sadece para kazanmak olmamasından dolayı satışa sunulan tüm ürünler sizlerin ihtiyaçlarına yanıt verebilmektedir.

Kuru saçlara evde bakım için uygulanan ürünlerimizi set halinde kullanmanız saçların kısa süre içerisinde kendisine gelmesini sağlayacaktır.

Her saç tipine uygun olan modeller gibi kuru saçlar için bakım önerilerinin de bulunması bu saç modeline sahip kişilerin kendilerine uygun ürünleri bulabilmelerine katkı sunmaktadır.

İlgili Ürünler

%23YENİ

Kuru Mat Sert Saç Seti

374.00 TL 486.20 TL
%23YENİ

İnce Telli Saç Bakım Seti

453.00 TL 588.90 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır