Keratin Dip Bakım Yağı nedir? | Liquid Keratin

Keratin Dip Bakım Yağı

 

 

Keratin Dip Bakım Yağı” geliştirilen yeni doğal formülü sayesinde, hem erkek ve hem de kadınlarda düzenli kullanımda saç dökülmelerini önler. Saçların daha hızlı uzamasını sağlar.

 

Saç derisindeki problemleri gidermede çok başarılıdır. Kür halinde kullanıldığında etkisi daha da artar ve firmamız tarafından Memnuniyet garantilidir.

 

Doğal olduğu için, Kullanımı bıraktığınızda dökülme yapmaz. Saçı besleyerek uzamasını hızlandırır. Saç köklerine direk etki eden yapısı sayesinde saçı besler ve güçlendirir.

 

Düzenli kullanımda yoğun saç dökülmelerini önerir. Keratin Dip Bakım Yağı saç köklerini besler , saç derisindeki pullanma ve kepek gibi problemlerin giderilmesinde etkilidir. Doğal ve bitkisel yollarla üretilen Keratin Dip Bakım Yağı herhangi kimyasal ve sentetik katkı içermez. Hamileler ve çocuklara yan etki yapmaz her kullanıcı gönül rahatlığı ile kullanabilir.

 

 

 

 

Keratin Dip Bakım Yağı düzenli kullanımı sonucunda saç uzamasında artış olmaktadır. Henüz ölmemiş olan saç köklerini destekleyerek yeni saç oluşumunu destekler. İçeriğinde bulunan doğal yağlar sayesinde nem kaybını önler kepek problemlerin önüne geçer.

 

Keratin Dip Bakım Yağı saçlara kazandırdığı dolgunluk sayesinde saçlarınızın dolgun ve canlı görünmesini sağlar. " Keratin Dip Bakım Yağının " özel formülü sayesinde saç tellerini besler ve saçın çabuk kopmasını ve dökülmesini önler.

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır