Güçlü Saçlar İçin Genel Saç Bakımı | Liquid Keratin

Günlük duşlar saçlarınızı doğal yağlardan sıyırır. Saç spreyi, köpük, jöle, anti-kıvırcık ürünler gibi ürünleri uygularsanız, bunlar saçlarınızda birikir ve saçların doğal yağların dağılımını engeller. Saç ürünlerini kullanıyorsanız saçlarınızı düzenli aralıklarla yıkamanız önerilir. Saç ürünlerinde hiç kullanmıyorsanız, asla şampuan kullanmayarak ve ara sıra saçlarınızı durulayarak duş alabilirsiniz.

Kafa derinize Liquit Keratin Şampuanla masaj yapın, krem ile değil. Yıkamadan önce bunu yaklaşık 40 saniye yapın. Yağlı saçlarınız varsa, işlemi bir kez daha tekrarlayın. Başınızın üstüne masaj yaptığınızda, kan dolaşımı artar ve kepeklenmeyi önlemeye de yardımcı olur. Saçınız kıvırcık veya dalgalı ise bir sülfat ve silikon içermeyen %100 doğal Liquit Keratin Şampuan kullanmanız yarar sağlayacaktır.

Liquit Keratin Kremi elinize koyun ve saçlarınızın uçlarından köklerine kadar sürtün. Daha yumuşak ipeksi görünümlü saçlar istiyorsanız, durulamadan önce saç kremini bir kaç dakika bekletin.Güçlü Saçlar İçin Genel Saç Bakımı

Soğuk veya ılık suyla saçlarınızı yıkayın. Çok yağlı veya kirli saçlarınız varsa sıcak su saçlarınızı yıkamak için ara sıra kullanılabilir. Her iki durumda da, son durulama için serin sıcaklıktaki su ile durulayın.

İlgili Ürünler

%23YENİ

Keratin Saç Bakımı Seti Garantili 1

684.00 TL 889.20 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır