İnce Saçlar Nasıl Kalınlaşır | Liquid Keratin

 

İnce Telli Saçlar Nasıl Kalınlaşır?

 

 

 Saçların yapısı kalın, düz veya ince telli oluşu genetik özelliklerimizdendir.

İnce telli saçları kalınlaştırmak için evde bitkisel yağlarla saç bakımı uygulamak,  kısa saç modelleri tercih etmek saç tellerinizi kalınlaştırmaz. Saçların kalınlığını saçın kök yapısı belirler. 

 

 

Saç yapısına olumlu etkiler etmek sadece keratin içerikli bakım ürünleri ile mümkün olmaktadır. Çok ender rastlanan bir durum olsa da, bazen ince telli saçların tıbbi bir durumdan kaynaklandığı bilinmektedir. Çok ender rastlanan bir durum olsa da, bazen ince telli saçların tıbbi bir durumdan kaynaklandığı bilinmektedir.

 

 

İnce Telli Saçlar İçin Bitkisel Bakım

 

Saç gelişimi vücut sağlıklı olduğunda başlar. Bundan dolayı beslenme alışkanlığı son derece önem arz etmektedir. Demir vitamini zengin olan ıspanak, lahana, fasülye gibi besinlerle beslenmek saç sağlığınız için gereklidir. Bu besinlerin içeriğinde bulunan biyotin ve çinko elementleri saç olgunlaşmasını destekleyen maddelerdir.

 

 

 

İnce Telli Saçlar İçin Bakım Ürünleri

 

 

Öncelikle ince telli saçlar için keratin şampuanı edinin. Keratin şampuanlar, saçınızı kaplayan ve saçınızın milini kalınlaştıran proteinler içerir. Kullanacağınız şampuanın kesinlikle patentli bir keratin firmasına ait olması gerekir. Kullanacağınız şampuanın içeriğinde sülfat, paraben gibi kimyasallar içermediğine dikkat ediniz.

 

İlgili Ürünler

%23

Keratin Yağı (50ML)

144.00 TL 187.20 TL
%23YENİ

İnce Telli Saç Bakım Seti

453.00 TL 588.90 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır