Çikolata Karamel Saç Rengi Bakımı | Liquid Keratin

Çikolata Karamel Saç Rengi BakımıKadınların saç stillerini değiştirmeyi ve tatlıları ne kadar çok sevdikleri sanırım tahmin edilemez. Ama kadınların tercih ettikleri saç renklerine bakılınca bunu anlamak zor olmuyor.  Örnek olarak “ çikolata - karamel ”ilk akla gelen saç renginden ziyade sanki kafedeki garsona “ çikolatalı ve karamelli pasta ” siparişi vermek geliyor. J Hal böyle olunca kadınlar için sadece saçlarını istedikleri renge boyatmakla işlem tamamlanmış olmuyor. Asıl problem saçlarındaki bu rengi olabildiğince uzun süreli korumak. Bu korumayı sağlarken de saçlarının gücünden ve canlılığından taviz vermemek gerekiyor. Siz değerli okuyucularımızın dabildiği gibi boyalı saçlarınızın en büyük düşmanı yüksek ısıdır.

Çikolata Karamel Saç Rengi Bakımı yaparken saçınızdaki rengi uzun süre boyunca korumak için dikkat etmeniz gereken unsurlar:

  1. Saç bakımı yapacağınız ürünleri satın alırken, ürünlerin doğal bitki özlerinden üretildiği konusunda emin olun.
  2. Satın alacağınız ürünlerin keratin proteini içerdiğinden emin olun. Keratin proteini saçlarınızın canlı, parlak ve güçlü durmasın için en önemli etkendir.
  3. Saç bakımını gerçekleştirmeden önce ürünlerin kullanım talimatlarını okuyun veya ürünü satın aldığınız firmanın destek hattına ulaşarak saçınızın durumu hakkında yardım alın.
  4. Saç bakımınızı düzenli şekilde saçlarınıza uygulayanız.

%100 Doğal bitki özlerinden oluşturulan ve içerisin de keratin proteini barındıran ürünlere ulaşmak için yazının altında yer alan ürünlere tıklayabilir, ayrıntılı bilgi almak ve setlerimize ulaşmak isterseniz www.keratinbakim.comadresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Ürünler

%23

Keratin Maskesi (250ML)

159.00 TL 206.70 TL
%23

Keratin Saç Kremi (200ML)

144.00 TL 187.20 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır