Mat Saçlar Nasıl Parlatılır | Liquid Keratin

Mat Saçlar nasıl parlatılır

 

 

Mat saçlar ikiye ayrılır. Bunlardan birincisi doğuştan saç yapısının mat olması ile ilgili durumlardır. Doğal saçlarda meydana gelen bu matlık oldukça can sıkıcıdır. Çünkü ömür boyu böyle bir saç ile yaşamak insana mutsuzluk verir. Ya da sürekli saç bakım ürünleri ile saçını daha canlı ve parlak göstermek için zahmet ve zaman harcaması gerekir.

 

 

 

 

 

 

 

Bir diğeri işlem görmüş yani boyama işlemleri sırasında renk açma işlemi yapılmış ve düzleştirme perma gibi hem kimyasal hem de yüksek ısılı uygulamalara maruz kalmış saçların sonradan incelerek mat ve kuru bir hale gelmesidir.

 

 

 

 

 

 

Bu bakımların dışında diğerlerine göre yapılması gereken zorunlu bir bakım vardır.  Çünkü sürekli işlem gören bir saç, saç bakımı ile koruma altına alınmadığı zaman her gün irtifa kaybeder ve daha kötü bir duruma gelebilir.  Fakat doğal saçlar da böyle bir durum söz konusu olmaz. Bu bakımdan işlem gören saçların parlaması için önce saf keratin protein yüklenmesi gerekir. Bu da saçın kaybolan keratin ihtiyacını yerine getirdiği gibi saçta meydana gelen hasarlı noktalara dolgu yapar kırık ve çatlak kısımları tamir eder.  saçın kopan liflerini ve saç Bağları'nı onarır. Böylece saçlar pürüzsüz bir hale getirilir. Pürüzsüzleşen saçlar kendiliğinden doğal olarak parlamaya başlar. Bu yöntem kesin sonuç verir ve garantilidir. Öyle evde ya da kuaförlerde saç bakım yağları çeşitli Kozmetik maskeleri ve saç kremleri ile kalıcı bir çözüm almak asla mümkün olmaz ya da ömür boyu bu bakımları her gün saçınıza yapmak ve her gün saçınızı yıkamak zorunda kalırsınız.

 

 

 

 

 

 

Hal böyle olunca mat saçlara sahip olan kişiler ya da saçı günden güne mat renge bürünmeye başlayan kişiler tarafından Mat Saçlar Nasıl Parlatılır neler yapılmalıdır diye farklı farklı ama aynı amaca ulaşan sorular sorulmaya başlanmıştır. Sorun odaklı düşünecek olursak önümüzde “ mat görünen saçlar ” şeklinde problem var ve bunun çözümü için sizleri Liquid Keratin ürünlerini kullanmaya davet ediyorum. Emin olabilirsiniz ki bu ürünleri düzenli şekilde yeterli miktarda kullandığınız takdirde farkı kendi gözünüzle görebilecek bu tarz saç problemleri olan tanıdıklarınıza sizler de Liquid Keratin Markasını tavsiye edeceksiniz.( Kim bilir belki sizde buraya bir tavsiye sayesinde gelmişsinizdir. Önerilen ürünlerimize ulaşmak için makalenin alt kısmında bulunan ürün resimlerine tıklayabilir, tüm ürün ve setlerimize gitmek için www.keratinbakim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Bir ömür boyu bakımlısaçlara sahip olmak için Liquid Keratin Ailesi.

İlgili Ürünler

%23YENİ

Kuru Mat Sert Saç Seti

374.00 TL 486.20 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır