Koparak Dökülen Saçlara Evde Bitkisel Bakım | Liquid Keratin

Koparak Dökülen Saçlara Evde Bitkisel Bakım

 

 

 

 

 

Liquid Keratin ailesi olarak saçlarınızdaki problemleri artık evinizde tek başınıza çözebileceksiniz. Koparak Dökülen Saçlara Evde Bitkisel Bakım yapmak, evinizde saçlarınıza keratin takviyesi uygulamak istiyorsanız, öncelikle www.keratinbakim.com adresine girerek, ürünlerimizi inceleyebilir, dilerseniz sitemiz içindeki Canlı Destek hattından yardım alarak saçınızdaki hasara uygun ürünü satın alıp evde keratin bakımı yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Liquid Keratin Ailesi Türkiye’nin Patentli Keratin Takviyesi satan tek firmasıdır. Size tavsiyemiz mutlaka aşağıda resimlerini gördüğünüz saç onarım keratin, saç botoksu setlerinden birini tercih ederek saçınızı kısa sürede eski sağlıklı haline getirmenizdir.

 

 

 

 

 

 

Aslında koparak dökülen saçlara evde bitkisel bakım yapmanın kalıcı bir etkisi olmadığını, tüm deneyen insanlar bilir. Evde bitkisel bakım yapmak veya kuaförler de Saf Keratin bakımı yapmak ya da saç botoksu uygulaması yaptırmanın sonuç vermediğini Herkes çok iyi biliyor.

 

 

 

 

 

Koparak dökülmelerde evde saçınıza bakım yapmak için " evde saç bakımı " adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

 

 

Saf keratin proteinle yapılan keratin yüklemesi evde rahatlıkla sonuç veriyor ve saçın yıpranmışlık durumuna göre bazen üç seansta bazen daha yüksek sayıdaki seanslarda kesin sonuç veriyor ve yıpranmış, yanmış zor taranan tiftik tiftik tülerik bir vaziyete gelmiş saçlarınız kesinlikle adım adım toparlıyor.

 

 

 

 

 

 

 

Bunun için yapmanız gereken tek şey 3 günde bir saçınızı saf keratin proteini yüklemek, keratin maskesi ve keratin kremi ile birlikte bu bakımı tamamlamaktır. Burada önemli olan dikkat edilmesi gereken saçınıza daha önceden bitkisel keratin bitkisel bakım yağları uygulandı diyorsanız keratinler saçınıza tutmayacaktır. Mutlaka bu bitkisel yağların arındırılması gerekiyor.

 

 

 

 

 

 

Saçımıza daha önce uygulanmış bitkisel yağdan kurtulmanız  için saçınızı beş veya altı defa yıkamanız bir yada iki hafta beklemeniz gerekiyor, veya saçınızda kalıcı bir düzleştirme işlemi yapıldıysa bu işlemin etkisini kaybettikten sonra ancak saçınızda keratin tutulması gerçekleşir. Aksi halde keratin saçınıza kaynamaz ve tam verimli sonuç vermez.

 

 

 

 

 

 

Yalnız şu var ki keratin  saçınıza yüklendikten sonra ne Deniz suyundan ne havuz suyundan sülfatsız tuzlu, tuzsuz şampuandan da asla ve katla etkisini kaybetmiyor. Saçınızı çok ağır bir işlem yapmadıkça keratinler Ömür boyu saçınıza kalabilir diyebiliriz. Bunun için size tavsiyemiz patentli doğal keratin yüklemesi yapmanız özellikle saç botoksu liquid keratin serisini alırsanız kesin sonuç alırsınız paranız asla boşa gitmez.

 

 

 

 

 

 

Saç dökülmesi hakkında daha çok bilgi almak için " saç dökülmesi ve tedavi yöntemleri " adlı makalemizi okuyabilirsiniz

 

saç dökülmesi nedenleri hakkında bilgi almak için " saç dökülmesinin nedenleri " adlı makaleyi okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

İlgili Ürünler

popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır