Açıcıyla Yanan Saç Nasıl Düzelir | Liquid Keratin

Açıcıyla Yanan Saç Nasıl Düzelir

 

 

 

Saç bakımı her kişinin düzenli bir şekilde yaptığı bir uygulamadır. Fakat saçınızda yapacağınız değişiklikler kimi zaman istediğiniz sonucun aksine sizi olumsuz durumlarla karşı karşıya bırakabilir.

Bundan dolayı Açıcıyla Yanan Saç Nasıl Düzelir, çözümleri nelerdir? Bu tip arayışlara girebilirsiniz. Öncelikle yıpranmış saçlarınızı yormadan temizleyecek bir temizleyici (şampuan) ile gündelik temizliğini yapmalısınız.

Temizleyiciden sonra yıpranmış saçlara özel geliştirilmiş saç kremi ile yumuşak bir şekilde bakımını yapmanız saçlarınızın rahat bir şekilde açılmasına yardımcı olacaktır. Haftada bir, iki kere kullanacağınız bir maskeyle de saçınızın onarılmasına katkı sağlayarak kısa süre içerisinde saçlarınızın eski formuna kavuşabilirsiniz.

 

 

 

açıcı ile yanan saç nasıl düzeltilir

 

 

 

Size tavsiyemiz mutlaka aşağıda resimlerini gördüğünüz saç onarım keratin, saç botoksu setlerinden birini tercih ederek saçınızı kısa sürede eski sağlıklı haline getirmenizdir.

Açıcıdan yanan saçlara nasıl bakım yapabiliriz ve açıcıdan yanan saçlar nasıl düzelir diye merak ediyorsanız tüm işlemleri sırası ile takip etmeniz  gerekmektedir. Açıcı kullanılmış olan saçlara bakım uygulayabilmeniz için saçlarınızın ortalama 4 ay kadar bir süre dinlendirilmesi gerekmektedir. Açıcıdan yanan saçlarınıza açıcı sürülmediği takdirde saçlar kendi eski doğal yapısında biraz daha yaklaşacaktır. Fakat bu süreç uzun zaman almaktadır. Saçlarınızda oluşan yıpranmalara karşı kısa sürede çözüm bulmak, saçlarınızdaki hasarı onarmak için saç uzmanları tarafından Liquid keratin ürünleri önerilmektedir. Bu sayede saçlarınız kısa sürede toparlanacak eski doğal ve canlı görünümüne kavuşacaktır.

 

 

yanan saç için ürün

 

 

"Açıcıdan yanan saçları nasıl düzelir" diye merak ediyorsanız saçlara sadece açıcı değil düzleştirici, boya, fön gibi saça zarar verebilecek işlemlerden uzak durmamız gerekmektedir. Çünkü  saçlarınıza yapacağınız bu tür kimyasal ve ısı işlemleri saçlarınızı yıpratır. Halk tarafından bilinen yanan saç, saçların çok aşırı yıpranmış halidir.

 

 

 

yanan saç nasıl düzelir

 

 

 

Açıcıdan yanan saçlara çözüm için çoğu zaman kendimizi kuaförlerin eline bırakırız. Kuaförlerde saç bakım adı altında saçlara bir takım kimyasal işlemlere maruz bırakırız. Bu işlemler saçımıza geçici bir güzellik sunar. Bu kimyasalları etkisi geçtiğinde saçlarımız tekrar eskisi gibi yıpranmış görünüme döner. Bu yüzden saçlarınıza bakım yaparken evde veya kuaför ortamında saçlarınıza patentli ve doğal ürün kullanmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde yıpranmış saçlarınızı onarmak yerine daha da tahriş edebilirsiniz.

 

 

açıcıdan yanan saç

 

 

Açıcıdan yanan saçlara bakım aşamaları sırasında açıcıdan yanan saç nasıl düzelir diye merak ediyorsanız açıcıdan yanan saçlar için aşağıdaki hem Uluslar arası hem Türk Patent sahibi Liquid Keratin ürünlerini inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler

%23

Saf Keratin Serum (20ML)

99.00 TL 128.70 TL
%23

Keratin Yağı (50ML)

144.00 TL 187.20 TL
%23

Keratin Maskesi (250ML)

159.00 TL 206.70 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Seti

216.00 TL 280.80 TL
%23

Keratin Saç Kremi (200ML)

144.00 TL 187.20 TL
%23YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (30ML)

144.00 TL 187.20 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır