Açıcıyla Yanan Saç Nasıl Düzelir? | Liquid Keratin

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir ?

 

Google’da aradığınız sanırım Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir.  Aradığınızı bulabileceğiniz doğru adrestesiniz. Bu konuda içiniz rahat olsun lütfen. Açıcı kullanırken saçınız yandı ya da bir arkadaşınızın yanan saçı için ürün bakıyorsunuz.

Kadınlar veya erkekler her iki taraf için de saçlarınız görünüşünüzün vazgeçilmez bir parçasıdır. O yüzden sözü daha fazla uzatmadan size çözüm için yardımcı olabilirim. Liquid Keratin Ailesi Ürünleri%100 doğal olmakla beraber Türkiye’de Patentli Keratin sahibi tek markadır.

 

 

 

açıcıdan yanan saçlara ne iyi gelir

 

 

 

Saçlar uygulanan oryal, boya, açıcı, ombre, düzleştirme, fön gibi işlemler sonucunda saçlarımız zarar görerek yıpranır. Saçların aşırı derecede yıpranması sonucunda saçlarımız cansız, mat, kabarık ve sağlıksız bir görünüme kavuşur. Bu haldeki saçlara halk arasında yanmış saç denilmektedir. Saçlarımıza renklendirme yani boya işlemi yaparken bazen açıcı kullanmak zorunda kalırız. Saçlara sürekli ve sık olarak bu tür kimyasal işlemler sonucunda saçlarımız açıcıdan yanarlar.

 

 

 


 

Açıcıdan kaynaklı olarak saçları yananların ilk olarak merak ettiği açıcıdan yanan saçlara ne iyi gelir ? sorusudur. Açıcıdan yanan saçlarınız için saçlarınızı oryal, ombre, boya, açıcı, fön, maşa, pres gibi işlemlerden uzak durmanız gerekmektedir. Ama bu yöntem saçınızı kısa sürede onararak eski sağlığına kavuşturmak için yeterli olmayacaktır. Yanan saçlarınızdan kısa sürede kurtulmak mümkündür. Bunun için saçınıza evde bakım yapmak zorundasınız.

 

 

 

açıcıdan yanmış saçlara ne iyi gelir

 

 

 

Açıcı, oryal, boya, fön, maşa gibi hem kimyasal hem ısı işlemlerinden yanan saçlarınıza bakım yaparak şikayetlerinize son verebilirsiniz. Bizimle iletişime geçen bir çok okuyucumuz ve müşterilerimiz yanan saç hakkında en çok açıcıdan yanan saça ne iyi gelir ? diye sorular sormaktadırlar. Saç uzmanlarımız yanan saçlar için Liquid keratin ürünlerini önermektedir. Liquid keratin ürünlerini evinizde rahatça saçınıza uygulayabilir. Ve saç problemlerinin önüne geçebilirsiniz.

 

 

Açıcıdan Yanan Saçlar için Liquid Keratin

 

Saçlarda deride ve tırnaklarımızda keratin adını verdiğimiz proteinler bulunmaktadır. Keratin proteini saçımızı dış etkilerden korur ve ayrıca hasarlı yapıyı onararak saçların güçlü, parlak, ipeksi ve sağlıklı görünmesini sağlar. Saçlara uygulanan bazı işlemler sonucunda saçlarda keratin proteininde azalma gözlemlenir. Bunun sonucunda saçlarınız yıpranır ve saçlarınız sağlıksız bir hal alır. Bu yüzden saçlarınızın sağlığı için saçınıza keratin yüklemesi yapmalısınız.

 

 

 

yanan saç bakımı

 

 

 

Açıcıdan yanan saçlara ne iyi gelir? hakkında size tavsiyemiz mutlaka aşağıda resimlerini gördüğünüz saç onarım keratin, saç botoksu setlerinden birini tercih ederek saçınızı kısa sürede eski sağlıklı haline getirmenizdir. Farkı sizde göreceksiniz.

İlgili Ürünler

%23

Keratin Maskesi (250ML)

159.00 TL 206.70 TL
%23YENİ

Keratin Saç Bakımı Seti Garantili 1

684.00 TL 889.20 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır