Bir Haftada Saç Nasıl Uzar?

Bir Haftada Saç Nasıl Uzar?

   Hızla uzayan, göz kamaştıran saçlara ulaşma herkesin hayali. Saçınızın hızlı uzamasına yardımcı birtakım kürleri sizinle paylaşalım. Saçlarınızda değişen hava koşulları, stres, horomanal değişim vb gibi nedenlerden dolayı dökülmeler, seyrelmeler yaşanmaktadır. Hatta zaman zaman saçınız size küsebilir ve çok geç uzayabilir.

 

 

 

 

 

   Öncelikle saç sağlığınız için beslenmenize dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle dengeli ve vitaminli beslenerek vücudun ihtiyacı olan gıdaları tüketmeliyiz. Özellikle C vitaminini almaya özen göstermeliyiz.

 

 

 

 

 

Saç Uzaması İçin Maskeler

   Patates maskesi, soğan maskesi, yumurta maskesi, elma sirkesi maskesi, aloe vera maskesi. Bu bitkisel çözümler saç uzaması için etkili olabilmektedir.

 

 

 

 

Saç Uzatmak İçin Keratin Bakımını Seçin

   Keratin bakımı ürünleri ile saçınızı kısa sürede istediğiniz boyda görmeniz mümkün. İçeriğindeki Protein ve minerallerle saçınızın ihtiyacı olanı verir. Saçınızda olacak canlılık ve parlaklığı kısa sürede görebileceksiniz. Hızlı saç uzatma seti ile güçsüz, seyrek, zayıf ve mat saçlarınızın yerini güçlü, gür ve sağlıklı saçlar alacak. Daha kısa sürede saçlarınızın uzamasını istiyorsanız hızlı saç uzatma setinin tamamını düzenli bir şekilde uygulamanız gerekmektedir. Keratin şampuanı ve dip bakım yağını bir arada kullanarak daha uzun ve pürüzsüz saçlar elde edeceksiniz. Liquid keratin ürünlerine keratinbakım.com dan ulaşabilirsiniz.

İlgili Ürünler

%23YENİ

Keratin Hızlı Saç Uzatan 3'lü Set

374.00 TL 486.20 TL
%23YENİ

Keratin Hızlı Saç Uzatma Ultra Set

569.00 TL 739.70 TL
%23YENİ

Keratin Hızlı Saç Uzatan 4'lü Set

475.00 TL 617.50 TL
%23YENİ

Hızlı Saç Uzatma 5'li Set

569.00 TL 739.70 TL
popup reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır