Mega Keratin Seti 2

Ürün Kodu: KR1400

Marka: Liquid Keratin

Mega Keratin Seti 2 :

 

Mega Keratin Seti;

Mega Keratin Seti çok yıpranmış, hasar görmüş ve çok sağlıksız duruma düşmüş saçları kökten en uca kadar komple yeniden yapılandıran çok güçlü bir etkiye sahiptir.

Bir çok farklı sorunu, özellikle yıpranma, yanma, yavaş uzama, dökülme, kopma, yağlanma, kuruluk, kepek, kaşıntı gibi saç problemlerini eski sağlığına kavuşturacak olan sitemizdeki tüm ürünlerimiz bu sete dahil edilmiştir 
Formaldehit gibi zararlı kimyasal katkılar içermez. Yan etki yapmaz.

Not: Ürünümüzün kullanımı ve diğer özellikleri daha detaylı incelemek için alt kısma bakınız.

1150.00 TL 595.00 TL

Fırsatın Bitmesine Kalan Süre


LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

 

Mega Keratin Seti 2 :

 

Mega Keratin Seti saçlarda dipten en uca hızlı bir şekilde komple yeniden yapılanma ve hızlı saç uzatma etkisi gösterir. Saçlar uçlardan ve köklerden iki fazlı yöntemle kontrol altına alınır. Önce saç kökleri tetiklenir, beslenir, güçlenmesi ve hızlı saç uzatması sağlanır. Saç derisindeki hastalıklar tedavi olur, eski sağlıklı formuna kavuşur. İkincisi,  saç kırıkları ve kopan saçlar, tüm yıpranmalar ve sertlik, kuruluk , matlık ve zor taranma gibi sorunları çok çabuk ve etkili bir şekilde tedavi olur. Liquid Keratin 3'lü Serum Setinden her bir şişeden 3 günde bir saçınıza keratin yüklemesi ve Keratin Dip Bakım Yağı ile düzenli bir bakım yaptıkça saçınız adım adım toparlar, yeniden yapılanır. Bu keratin uygulaması kesin sonuç verir. İçerisinde TUZ, ALKOL, SÜLFAT, SİLİKON, PARABEN FORMALDEHİT İÇERMEZ. Tüm Keratin Ürünleri garantilidir, patent ve marka ile koruma altına alınmıştır. (Belgeler kısmına bakınız). Ayrıca Keratin Ürünlerin kullanımı ve Evde Keratin Bakımı yapmanız oldukça kolaydır. Keratin Ürünleri elinize geçtikten sonra da bizi arayabilir, kullanımı hakkında canlı destek alabilirsiniz. 

Bu uygulamayı (Keratim Serumlar ve Keratin Dip Bakım Yağı ve Keratin Gözenek Açıcı İksir bitene kadar) haftada iki defa tekrarlayın. Keratin Şampuan ve Keratin Saç Kreminizi hergün, Liquid Keratin Maskenizi haftada 1-2 defa yaklaşık 3-4 ay kullanabilirsiniz. Liquid keratin saç kremi  kesinlikle saçta ağırlık yapmaz.

Keratin yüklemesi bittikten ve saçlar onarıldıktan sonra, Keratin Yağına geçebilirsiniz. Daha önce keratin yağı kullanılırsa, keratinlerin saça tutunmasını engeller. Keratin Yağı ve elinizde arta kalan Liquid Keratin Maskeniz daha önce keratin yüklemesiyle onarılan saçınızın ikinci aşamadaki yapılanması ve daha nemli, yumuşak, parlak ve ipeksi bir hal kazanması içindir Saçınıza bambaşka bir boyut kazandırması için Liquid Keratin Maske ile beraber kullanın. Ayrıca her istediğinizde, saç uçlarına ve boylarına ister ıslak ister kuru saçınıza hafifçe sürerek saçınızı besleyerek güzel bir görünüm de kazanabilirsiniz.

Aşırı yıpranan, yanan ve çok fazla işlem gören ya da çok uzun saçlara, ilave saf keratin yüklemeniz daha faydalı olacaktır. Çünkü fazla yıpranmış saç, doğal keratinleri en derine emerek çekecektir. Bu dolgu işlemi en az 5-6 seans sürebilir. Ya da çok uzun saçlara daha fazla takviye gerekebilir.

 

 

 

 

 

 

Keratin Yağı Nasıl Kullanılır ?

 

Saçınıza saf keratin yüklemesi bittikten sonraki aşamada keratin yağına geçilir.

Keratin yağı; yıkanmış ve fazla suyu alınmış hafif nemli saça dipler hariç, her yerine yeteri kadar sürülür. Sabaha kadar saçlar açıkta bekletilir. Sadece saçlar ılık suyla hafifçe durulanır. İsteğe göre saça şekil verilerek  işlem sonlandırılır.  Bu uygulama ortalama 10 günde bir yapılması yeterlidir. Keratin bakım isteğe göre daha sık veya seyrek kullanılması mümkündür. Ayrıca tercihe göre argan yağı tarzında da günlük saç uçlarına sürülür isteğe göre durulanabilir veya saçta bekletilebilir.

Ürünlerin içerikleri hakkında her ürünün tek olarak tanıtım ve satışının yapıldığı kendi sayfasına Keratin Ürünleri menüsünden bakabilirsiniz. Yine Menülerden ürünlerin laboratuvar test ve onaylarına bakıp inceleyebilirsiniz.

Merak ettiğiniz diğer konularda da 05372638050 den yardım alabilirsiniz.

 

 

 

 

Mega Keratin Seti Ürünleri : (Toplam 9 parça)

 

Liquid Keratin Şampuan  350 ml                             

Liquid Keratin Saç Kremi  200 ml                                      

Liquid Keratin Maskesi 250 ml                                          

Liquid Keratin - Keratin Yağı 50 ml                                     

Liquid Keratin -  Dip Bakım Yağı 50 ml

Liquid Keratin İksir (Gözenek Açıcı) 50 ml               

Liquid Keratin Serumu - 3’lü Seti  20x3=60 ml                      

Liquid Keratin Sprey Serum 30x2=60ml                                  

Liquid Keratin Çilekli Keratin Nem Sütü 250 ml    

 

 

 

 

 

Mega Keratin Seti Ürünlerinin Kullanımı :  

 

(Gerektiği zaman kullanımı için 05372638050 den yardım alabilirsiniz)

Liquid Keratin Şampuanla saçınızı iki defa yıkayın ve havluyla iyice kurutun.

Parmaklarınızla ensenize 3 dakika sert masaj yaparak kan devir-daimini hızlandırın. Gözenek Açıcı İksir Keratinden saç derinize 15 pompa kadar uygulayın, 15 dakika bekletin. 

Bu esnada Keratin Sprey Serumunu yada 20ML'lik Keratin Serumu, saç dipleri hariç, tüm saçınıza püskürterek sürün ve tarakla veya elinizle masaj yaparak saça iyice yedirinve kuruyuncaya kadar 5 dakikada bir tarakla tarayın. Saçınızın düz bir şekilde kurumasına yardımcı olun.

Bu esnada saçınızı toplamayın ve sarmayın ıslakken üzerine asla yatmayın.

(Bu arada 15 dakika süre de tamamlanmış olacaktır, Keratin Dip Bakım Yağı'na geçebilirsiniz)

Saçınızı yıkamadan, Keratin Dip Bakım Yağı'ndan saç derinize yaklaşık 15 pompa sürün ve biraz masaj yapın. En az 5 saat, ya da sabaha kadar bekletin.

(Daha uzun süre beklemesinde bir zarar olmaz, doğaldır, yan etki yapmaz.) 

 Sabahleyin tüm saçınızı ister bir defa Liquid Keratin Şampuanlayın ister sadece durulayın ve  ardından hafif ıslak saça Liquid Keratin Maskeyi (saç dipleri hariç) saçın boy ve uçlarına uygulayın.

10 dakika sonra durulayın. Fazla suyu alınmış hafif nemli saçınıza, Saçta Kalan Liquid Keratin Saç Kremini sürün ve durulamadan işlemi sonlandırın.

Ayrıca ; Mega Keratin Seti, yoğun saç dökülmesi durumunda, stresten saç dökülmelerinde

Yavaş uzayan saçlarda, saç derisindeki kepek, kuruluk, kaşıntı, sivilce, yağlanma, hassasiyet ve alerjik reaksiyonlarda

Aşırı kimyasal işlemlerden veya yoğun ısı uygulamalarından aşırı aşınma görmüş, yıpranmış, yanmış saçlarda

Özellikle çabuk kopan saçlarda, kırık saç uçlarının onarımında ve elastikiyeti hasar görmüş saç tellerinde çok etkili ve hızlı çözüm sunar.

Mega Keratin Seti sayesinde saçınızda en doğal ve en etkili ve doğal ''keratin LK saç botoksu'' faydasını maksimum seviyede görürsünüz.  Mega Keratin Seti Ürünlerinin diğer adıyla LK Saç Botoksu kür halinde kullanılması önerilir.  Ürünler doğal ve bitkisel içerikleri sayeinde, hem erkek saç bakımı ve hem de kadın saç bakımına uygundur.  Yeniden saç boyası veya saç açma işlemi yapamayacak kadar hassaslaşmış hasarlı ince saçları, Keratin Bakımından sonra istediğiniz saç şekillendirme ve saç renklendirme için güçlü saçlar sayesinde ve yoğun saç işlemlerine dayanıklı ve hazır hale getirir.

Saç şekillendirme ve saç renklendirme işlemlerinde sizlere özgürlüğü yaşatır. Güçlü saçlar sayesinde tarzınızı değiştirerek kendinizi daha özgür hissedersiniz. Kuaförünüz de korkusuzca sağlıklı işlem yapabilir.

 

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 nolu telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

 

Mega Keratin Seti 2 İçeriği :

 

Saf Keratin Serum Sprey İçeriği:   Urtica Dioica(nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract,Articum Lappa Root Extract, Lawsonia İnermis(Henna) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Bitoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D-Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geranion, Hydrolyzed Keratine, Proplene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomila Recutita(Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Exrtract, Equisetum Arvense Extract, Equisetum Arvense Extract,

Keratin Maske İçeriği: (pH değeri 3.3'tür) Hydrolyzed Keratine, Proplene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomila Recutita(Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Exrtract, Equisetum Arvense Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica(nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract,Articum Lappa Root Extract, Lawsonia İnermis(Henna) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Bitoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D-Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geranion

 Şampuan  İçeriği :  (pH değeri 5.5'tir)Aqua, Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate*, Hydrolyzed KeratineMyrtus communis*, Thymus vulgaris*, Ammonium Laurylsulfate** , Cocamidopropyl Betaine** , Decyl Glucoside**  Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronicacid*, Benzylalcohol (And) Dehydroaceticacid, Equisetum Arvense Extract(AP), Quercus Infectoria Fruit Nuts(AP), Sodium Benzoate, Xanthan Gum,Citric Acid Anhydrous*, Perfume.

Keratin saç bakım kremi içeriği: (pH değeri 4,4'tür) Hydrolyzed Keratine, Proplene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomila Recutita(Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Exrtract, Equisetum Arvense Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica(nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract,Articum Lappa Root Extract, Lawsonia İnermis(Henna) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Bitoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D-Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geranion

 

 

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
 • *
 • *
 • *
 • *

BENZER ÜRÜNLER

 • Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti-2
  %43
  685.00 TL389.00 TL
  Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti-2

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti-1
  %46
  615.00 TL332.00 TL
  Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti-1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yıpranmış Saç Bakımı - Onarıcı Keratin Seti (Sprey) 1
  %49
  265.00 TL136.40 TL
  Yıpranmış Saç Bakımı - Onarıcı Keratin Seti (Sprey) 1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Keratin Seti
  %46
  315.00 TL169.40 TL
  Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Keratin Seti

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yıpranmış Saç Bakımı - Onarıcı Keratin Seti (Sprey) 1
  %49
  265.00 TL136.40 TL
  Yıpranmış Saç Bakımı - Onarıcı Keratin Seti (Sprey) 1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Saç Çıkaran Titanyumlu Keratin Bakım Seti
  %57
  513.00 TL223.00 TL
  Saç Çıkaran Titanyumlu Keratin Bakım Seti

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratin Saç Dökülme Seti Full
  %56
  350.00 TL154.90 TL
  Keratin Saç Dökülme Seti Full

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1
  %57
  615.00 TL264.90 TL
  Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1
  %57
  615.00 TL264.90 TL
  Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Hızlı Saç Uzatma Seti Mini
  %45
  235.00 TL129.90 TL
  Hızlı Saç Uzatma Seti Mini

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır