Makaleler » Saç Bakımı » Liquid Keratin Kullananlar - Yorumlar - Şikayetler Nelerdir

Liquid Keratin Kullananlar - Yorumlar - Şikayetler Nelerdir

Liquid keratin ürünleri biraz pahalı olduğu için sürekli kullanmak için bütçeyi arttırmak gerekiyor. Asgari ücretle çalışanlarda bu daha da zor oluyor. Ayrıca keratin maskesinin dört ay yetmesine bedel keratin serumları omuz hizasındaki bir saça 20 gramlık şişe ile ancak yetiyor. Fakat hacimli  ve uzun saçlarda yetersiz kalabiliyor. Gerçi ürünler çok iyi ve kalıcı etkiye sahip ama yine de ambalajların küçüklüğü bütçeleri zorluyor.

Liquid Keratin kullananların en çok dikkat etmesi gereken en önemli nokta keratinlerin orijinal olmasıdır. 

Bu bakımdan belgeli onaylı keratin markası araştırmak çok önemli özellikle patentli keratin çok daha güvenli oluyor. Ülkemizde Türk Patent Kurumu bu konuda çok titiz davranıyor. Fakat yine de Avrupa bu konuda bizden bir adım önde gittiği için uluslararası patenti olan keratin markasını tercih etmek bizim için en güvenli ve en mantıklısı oluyor.

 

Liquid Keratin kullananlar olarak genelde bir araştırma yapıldığı zaman diğer saç bakım ve onarım firmalarına oranla yüksek oranda bir memnuniyet karşımıza çıkıyor. Evet, bu inkâr edilmez bir başarı olarak kabul edilebilir. Saç rengini sürekli sık sık değiştiren ve bundan memnun olmadığı zaman tekrardan saçına işlem yapmak zorunda kalan ve saçına değişik ısı uygulayarak şekil vermek isteyen çok fazla insan var.

Tabii ki bu kadar yoğun işlemlere bazı saç yapıları yeteri kadar dayanıklılık gösteremiyor, yanıyor ve yıpranıyor.keratin kullananlar

Bu durumda son derece çaresiz kalanlar 'Liquid Keratin kullananlar' buna anında çözüm bulabiliyor. Nasıl mı? Çok kolay sadece bir kaç haftalık doğal keratin yüklemesi yapılarak saçlar hayata geri döndürülebilir. 

Zaten yapılan araştırmalarda ve istatistiklerde Liquid Keratin kullananların en az %99'u memnun olmuş gözüküyor. Bunun sebebi Liquid Keratin’in yapmış olduğu saça bakım ve onarım işleminin kalıcı olmasıdır.

 

Deniz ve havuz suyunda etkisini kaybetmemesi ve tuzlu ya da tuzsuz sülfatlı ya da sülfatsız şampuan kullanımında hiçbir zaman keratinin zarara uğramaması ve sürekli saçta o güzelliğini ve etkisini muhafaza etmesidir. 

Liquid Keratin kullananlar diğer markaları daha önce kullanmış olduklarından dolayı bu farkı çok rahatlıkla görebiliyorlar.

 

En azından paralarının boşuna gitmediğini görmeleri bile onları çok mutlu ediyor. Zaten önemli olan bu değil mi? Bir problem olur, bu problemin karşılığının bir bedeli olur. Bazı insanlar bunu göze alırlar bazıları göze alamazlar. Hiç olmazsa bu maliyeti göze alan insanlar sonuç almak isterler ve bunun sonucunda mutlu olurlar.

Tam tersi bir durum söz konusu olduğunda yani eğer sonuç alamazlarsa bu yüksek maliyetten dolayı moralleri iki kat daha bozulur. İşte Liquid Keratin kullananlarda mükemmel bir memnuniyet ve mutluluk oluşuyor.

Bunun tek sebebi "Liquid Keratin kullanan" kişilere doğru bilgi verilmesi ürün konusunda yanıltıcı, aldatıcı ve ticari boyutta müşteriyi yanlış yönlendirici bilgi vermemek doğru gerçek bilgi vermek çok önemli oluyor.

 

 

 

 

 

Neden Liquid Keratin Kullananlar Memnun Olmaz?

 

Liquid Keratin kullananların memnun olmaması için elbette birkaç sebep sıralayabiliriz. Bunlardan birincisi fiyatların pahalı olması Liquid Keratin kullananlarda bir şikâyet söz konusu oluşturabilir. Çünkü ülkemizde gelir düzeyi ve asgari ücret gibi parametreler göz önüne alındığında Liquid Keratin kullananlar'ın fiyatlardan şikâyetçi olması elbette mümkündür.

Bir diğer Liquid Keratin kullanan şikâyetçi konusu ise saç uzunluğunun bel hizasında ya da sırtında olması Liquid Keratin sarfiyatını arttırıyor. Bu da müşterimizin daha fazla para harcamasına ya da daha geç sonuç almasına sebep oluyor. Seans sayıları uygulama sayıları iki katına çıkıyor bu da Liquid Keratin kullananlarda şikâyet konusu olabiliyor.

Yine bir diğer Liquid Keratin kullanıcı şikâyetleri ve yorumları şöyle oluyor; saçları neredeyse ölme derecesine gelmiş ve tamamen bitmiş hamur gibi veya mısır püskülü gibi olmuş, çok ama çok problemli saçlarda Liquid Keratin adeta 10 kat fazla kullanılması gibi durumlar söz konusu oluyor.

Liquid Keratin kullananlarTabii ki böyle bir durumda Liquid Keratin fiyatları göz önüne alındığında birçok kullanıcı bunu şikâyet konusu yapabiliyor yani saçını kurtarmak için beş kat, on kat bedel ödemek, özellikle gelir seviyesi düşük olanlarda büyük bir yük olarak karşısına çıkıyor. Bu da Liquid Keratin kullananlar da şikâyet konusu söz konusu olabilir.

Bir diğer Liquid Keratin kullananlardaki şikâyet konusu ise Liquid saf Keratin markasının rakiplerinden kaynaklanıyor. Bu tür firmalar kendi kalitelerini müşterilere yansıtmadığı için ve satışta başarılı olamadıklarından bunun çaresi olarak kendisine rakip olarak gördükleri Liquid Keratin firmasının sosyal medya ortamında fake adreslerden yalancı hesaplardan yazarak şikâyetini dile getiriyorlar.

 

Çeşitli platformlarda müşteriymiş gibi yorumlar yaparak Liquid Keratin kullananları yanıltıyorlar. Örnek verecek olursak, Liquid Keratin saçımı daha çok döktü gibi kasıtlı ve yanıltıcı yorumlar yapıldığını biliyoruz. Oysa Liquid Keratin 2014 yılından beri Aras Kargo vasıtasıyla Edirne'den Hakkari'ye kadar Türkiye'nin dört bir köşesinden on binlerce ürün göndermiş bir marka olarak büyük bir özgüven kazanmış durumdadır.

 

Bunu öyle basit yorumlarla yıkmak çok kolay bir şey değil. Liquid Keratin müşterilerinin çoğunluğu daha önce kullanmış beğenmiş kişilerden oluşuyor. Özellikle Liquid Keratin hem ulusal hem de uluslararası olmak üzere çift patent sahibi olan Türkiye'nin doğal keratin üreten tek firmasıdır. Bu bakımdan Liquid Keratin daha çok eczacılar ve cildiye uzmanı doktorlar tarafından tercih ediliyor.      

   "Liquid Keratin kullananlar" çok çok memnun ve mutlu olduklarından dolayı sürekli saç alanındaki problemlerini çözdükten sonra farklı alanlarda ürün üretmemizi istemekte ve bu özgüvenlerini bu şekilde belirtmektedirler. Örnek verecek olursak "siz de argan yağı yok mu?" Ya da. "Siz de kırışık giderici krem yok mu? Sizden alayım.Tarzında Saf keratin kullananlar internet sayfamızda olmayan ürünleri de talepte bulunmaları liquid keratin markasının ne kadar güvenilir olduğunu göstermeye yeterli olduğunu düşünüyoruz.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
23 Temmuz 2019
Merhaba liquid keratin fiyatı nedir? Boyutu nedir?

23 Temmuz 2019
Merhaba liquid keratin fiyatı nedir? Boyutu nedir?

25 Haziran 2019
Kullanmış olduğum saf keratinle saçlarım saçlarım eskisine nazaran daha canlı ve daha sık şuan gerçekten saçlarım çok iyi saçlarım seni çok sevdi liquid

29 Mayıs 2019
şeklinde aldigim bu ürünü yaklaşık 3 aydir kullaniyorum, son derece memnunum, saçlarım oldukça uzun oldugu icin en büyük seti almak zorunda kaliyorum, ancak sürekli isi islemine maruz kalan saçlarım için baska care düşünemiyorum acikcasi.

16 Nisan 2019
Saçlarım kuru ve mat bir haldeydi saçlarımı tarayamıyordum taradıkça saçlarım kopuyordu, saçlarıma keratin bakım yaptırmak için keratin kullanıcı yorumlarını araştırdım. Bir arkadaşım patentli Liquid keratin kullanmamı önerdi. Önerdiği gibi de oldu şimdi saçlarım yumuşacık kabarmıyor ve kolayca taranıyor.

06 Nisan 2019
Liquid keratin kullananlardan aldığım tavsiyelerle ürünlerinizi ve sizi tanıdım teşekkürler

27 Mart 2019
saçlarımda çok fazla yıpranma ve taramama gibi bir sorunum vardı.liquid keratin maskesi kullananların yorumlarına güvenerek üründen sipariş verdim.yeni kullanmama rağmen saçlarımdaki canlılığı hissediyorum

27 Mart 2019
Keratin kullananlar arasından bazı arkadaşlarımdaki etkisini görerek aldım.umarım bende de aynı etkiyi gösterir.Müşteriye ilgi süper

27 Mart 2019
Keratin kullananlardan aldığım tavsiyelerle, bende ürünlerinizden aldım liquid keratin gerçekten muhteşem...

25 Mart 2019
Ben Liquid keratin maskesi kullananlardanım saçlarım 6 ay önce çok kabarıktı ve dolaşıktı saçlarımı tarayamıyordum saçlarımı taramaya çalıştığımda ise saçlarım kopuyordu daha sonra Liquid keratin maskesi kullandıktan sonra saçlarım ipek gibi yumuşak ve kolay taranır hale geldi.

Kafiye Yılmaz
19 Kasım 2018
Merhaba. İki kez üst üste işlem gören saçlarım mısır püskülü gibi olmuştu. Kısacık kestirmeyi planlarken liquid keratini denedim ve ilk kullanımda oldukça toparladı, püskül görüntüsü gitti ve yumuşadı.Şimdi üçlü siparişi verdim, saçlarım eskisi gibi olana kadar devam edeceğim. Saçları yanan, aşırı yıpranan herkese tavsiye ederim.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır