200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Liquid Keratin Kullananlar - Yorumlar - Şikayetler Nelerdir

Liquid Keratin Kullananlar - Yorumlar - Şikayetler Nelerdir


Liquid Keratin kullananların en çok dikkat etmesi gereken en önemli konu, keratinlerin orijinal olmasıdır. Çünkü bu markanın taklitçilerinin sahte ürün satışı son zamanlarda iyice arttı. Zaten internet ortamındaki bazı yorumlar ve şikayetler de bu sahte ürünlerden kaynaklanıyor.
 

Bu bakımdan bakanlık onaylı ve patentli keratin kullanmak çok daha güvenli oluyor. Ülkemizde Türk Patent Kurumu bu konuda çok titiz davranıyor. Fakat yine de Avrupa Birliğinin verdiği Uluslararası Patent Belgesi, güven bakımından bizden bir adım önde gidiyor.  
 

Evet Liquid Keratin ürünleri çok iyi sonuç veriyor. Fakat ambalajların küçüklüğü bütçeleri zorluyor. Zaten fiyatları da normalin biraz üstünde. Örneğin keratin maskesinin 5-6 ay yetmesi çok ekonomik oluyor. Fakat 20 gramlık keratin serumları omuz hizasındaki bir saça ancak yetiyor. Özellikle hacimli, çok hasarlı, kuru ve uzun saçlarda serumlar yetersiz kalması maliyetleri arttırıyor. Ve bütçesi kısıtlı olanlarda sorun olabiliyor.
 

Liquid Keratin kullanıcı yorumları olarak bir araştırma yapıldığında, uzman görüşlerine göre, diğer markalara oranla çok daha yüksek bir memnuniyet karşımıza çıkıyor. Özellikle saç rengini sürekli değiştiren ve saçına yüksek ısıyla şekil vermek isteyen çok fazla insan var. Tabii ki bu kadar yoğun işlemlere bazı saç yapıları dayanamıyor, çok yıpranıyor veya yanıyor.

keratin kullananlar


Bu durumdan dolayı son derece çaresiz kalıp, özellikle 'Liquid Keratin kullananlar' bu soruna anında çözüm bulabiliyor. Nasıl mı? Çok kolay; sadece bir kaç seanslık doğal keratin yüklemesi yapılarak saçlar hayata geri döndürülüyor.  Zaten yapılan araştırmalarda ve istatistiklerde Liquid Keratin kullananların en az %99'u memnun. Bunun bir sebebi de, Liquid Keratin ürünlerinin formaldehit içermemesi ve içeriğinde gerçek keratin kullanılmasıdır.
 

Ürünlerin deniz ve havuz suyunda etkisini kaybetmemesi, tuzlu, tuzsuz, sülfatlı ya da sülfatsız şampuan kullanımında dahi hiçbir zaman saçlardaki o güzelliğini kaybetmemesi ve etkisini muhafaza etmesidir. Liquid Keratin kullananlar daha önce diğer markaları da kullanarak tecrübe sahibi olduklarından dolayı, bu farkı rahatlıkla görebiliyorlar.


En azından insanların paralarının karşılığını görmeleri bile, onları çok mutlu ediyor. Zaten önemli olan bu değil mi? Bir problem olur, bu problemin karşılığının bir bedeli olur. Bir çok kimse bunu göze alır. Hiç olmazsa bu maliyeti göze alanlar, olumlu sonuç almak isterler ve bu herkesin en doğal hakkıdır.

 

 

Liquid Keratin Kullananlar Neden Memnun Olmaz, Şikayet Yazar? 


Liquid Keratin kullananların memnun olmaması için elbette birkaç sebep sıralayabiliriz. Bunlardan birincisi, fiyatların pahalı olması Liquid Keratin kullananlarda şikâyet konusu oluşturabilir. Çünkü ülkemizde gelir düzeyi ve asgari ücret gibi parametreler göze alındığında, Liquid Keratin kullananlar'ın fiyatlardan şikâyetçi olması elbette mümkündür.


Bir diğer Liquid Keratin kullanan şikâyet konusu ise kullanıcıların saçlarının çok uzun olması elbette Liquid Keratin sarfiyat miktarını arttırıyor. Bu da müşterinin daha fazla para harcamasına ya da daha geç sonuç almasına sebep oluyor. Seans sayıları veya uygulama sayıları iki katına çıkıyor. Bu durum da Liquid Keratin kullananlarda şikâyet konusu olabiliyor.


Yine bir diğer Liquid Keratin kullanıcı şikâyetleri ve yorumları şöyle oluyor; saçları neredeyse ölme derecesine gelmiş ve tamamen bitmiş hamur gibi, tiftik, tülerik veya mısır püskülü gibi olmuş, çok hasarlı saçlarda Liquid Keratin serumlarının kat kat fazla kullanılması gibi durumlar söz konusu oluyor. Sonuçta maliyetler de katlıyor.Ekstra Mega Full Düzleştirici Keratin Bakım Setimize Ulaşmak İçin Görsele Tıklayabilirsiniz.


Tabii ki böyle bir durumda Liquid Keratin fiyatları göz önüne alındığında birçok kullanıcı bunu şikâyet konusu yapabiliyor. Saçını kurtarmak için kat kat fazla bedel ödemek, özellikle gelir seviyesi düşük olanlarda sıkıntı ve şikayet konusu olabiliyor.


Yine bir diğer konu da, kullanıcı hatalarından kaynaklanıyor. Çünkü bazı kullanıcılar, piyasada formaldehit içeren ve yüksek ısı ile saçlara pres yapılan kimyasal içerikli ürünleri, liquid keratin ürünlerinin kullanımına benzeterek hataya düşebiliyorlar.
 

Bir diğer Liquid Keratin kullananlardaki şikâyet konusu ise; rakiplerinden kaynaklanıyor. Bu tür firmalar kendi kalitelerini yükseltemedikleri için ve başarılı olamadıklarından, bunun çaresi olarak, kendisine rakip olarak gördükleri Liquid Keratin Markasının sosyal medya ortamında sahte hesaplardan müşteri gibi yazarak şikâyetini dile getiriyorlar.
 

Oysa Liquid Keratin 2014 yılından beri Aras Kargo, MNG kargo ve Sürat kargo ile Edirne'den Hakkari'ye kadar Türkiye'nin dört bir köşesine on binlerce ürün göndermiş bir marka olarak büyük bir özgüven kazanmış durumdadır. Kargo iadesi en az olan firma başarı ödülü alması da bunun en güzel ifadesidir. 
 

Liquid Keratin hem Ulusal hem de Uluslararası Patent olmak üzere çift patent sahibi olan Türkiye'nin ilk ve tek firmasıdır. Bu bakımdan Liquid Keratin ürünleri en çok eczacılar ve cildiye uzmanı doktorlar tarafından tercih ediliyor.   
  

   "Liquid Keratin kullananlar" saç alanındaki problemlerini çözdükten ve memnun kaldıktan sonra cilt bakım alanında da firmadan sürekli ürün talebinde bulunmaları, fiili olarak beklenilen en güzel olumlu dönüşleri ifade ediyor. Örnek verecek olursak "siz de argan yağı yok mu?" ya da "sizde kırışık giderici krem yok mu? onu da sizden almak istiyorum'' şeklinde internet sayfamızda olmayan ürünleri de talepte bulunmaları liquid keratin markasının ne kadar güvenilir olduğunu göstermeye yeterli olduğunu düşünüyoruz.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
lale akcan
08 Eylül 2022
ben kullandım liqiud çok memnun kaldım saçlarım yumuacık oldu

23 Temmuz 2019
Merhaba liquid keratin fiyatı nedir? Boyutu nedir?

23 Temmuz 2019
Merhaba liquid keratin fiyatı nedir? Boyutu nedir?

25 Haziran 2019
Kullanmış olduğum saf keratinle saçlarım saçlarım eskisine nazaran daha canlı ve daha sık şuan gerçekten saçlarım çok iyi saçlarım seni çok sevdi liquid

29 Mayıs 2019
şeklinde aldigim bu ürünü yaklaşık 3 aydir kullaniyorum, son derece memnunum, saçlarım oldukça uzun oldugu icin en büyük seti almak zorunda kaliyorum, ancak sürekli isi islemine maruz kalan saçlarım için baska care düşünemiyorum acikcasi.

16 Nisan 2019
Saçlarım kuru ve mat bir haldeydi saçlarımı tarayamıyordum taradıkça saçlarım kopuyordu, saçlarıma keratin bakım yaptırmak için keratin kullanıcı yorumlarını araştırdım. Bir arkadaşım patentli Liquid keratin kullanmamı önerdi. Önerdiği gibi de oldu şimdi saçlarım yumuşacık kabarmıyor ve kolayca taranıyor.

06 Nisan 2019
Liquid keratin kullananlardan aldığım tavsiyelerle ürünlerinizi ve sizi tanıdım teşekkürler

27 Mart 2019
saçlarımda çok fazla yıpranma ve taramama gibi bir sorunum vardı.liquid keratin maskesi kullananların yorumlarına güvenerek üründen sipariş verdim.yeni kullanmama rağmen saçlarımdaki canlılığı hissediyorum

27 Mart 2019
Keratin kullananlar arasından bazı arkadaşlarımdaki etkisini görerek aldım.umarım bende de aynı etkiyi gösterir.Müşteriye ilgi süper

27 Mart 2019
Keratin kullananlardan aldığım tavsiyelerle, bende ürünlerinizden aldım liquid keratin gerçekten muhteşem...

25 Mart 2019
Ben Liquid keratin maskesi kullananlardanım saçlarım 6 ay önce çok kabarıktı ve dolaşıktı saçlarımı tarayamıyordum saçlarımı taramaya çalıştığımda ise saçlarım kopuyordu daha sonra Liquid keratin maskesi kullandıktan sonra saçlarım ipek gibi yumuşak ve kolay taranır hale geldi.

Kafiye Yılmaz
19 Kasım 2018
Merhaba. İki kez üst üste işlem gören saçlarım mısır püskülü gibi olmuştu. Kısacık kestirmeyi planlarken liquid keratini denedim ve ilk kullanımda oldukça toparladı, püskül görüntüsü gitti ve yumuşadı.Şimdi üçlü siparişi verdim, saçlarım eskisi gibi olana kadar devam edeceğim. Saçları yanan, aşırı yıpranan herkese tavsiye ederim.

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim