Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1

Ürün Kodu: KR19900

Marka: Liquid Keratin

Keratinli Onarıcı Full Set :

 

Keratinli onaracı  full set çok yıpranmış, dökülen ve yavaş uzayan problemli saçlarda en uçtan köklere kadar, saçları ve saç derisini yeniden yapılandırarak çift fazlı özelliği ile saç bakımı yapar. 

 

Doğal ve özel formülü  ile Türkiye'nin garanitili ilk keratinli onarıcı full seti üç günde bir iki ay boyunca düzenli kullandığınız zaman yeniden yapılanmış, güçlenmiş hızlı uzayan, dökülmeyen, daha dolgun ve daha parlak bir saç formu elde etmiş olacaksınız.

 

Not:  Keratin Onarıcı Full Setin kullanımı ve diğer bilgileri daha detaylı incelemek için alt kısma bakınız.

615.00 TL 264.90 TL

Fırsatın Bitmesine Kalan Süre


LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

 

Keratinli Onarıcı Full Set :

 

Keratinli Onarıcı full set hem çok yıpranmış hem de saç dökülmesi için kesin sonuç verir. Ayrıca saç yağlanması, kepeklenme, kaşıntı, pullanma ve yavaş uzama gibi tüm problemleri çözmek için hazırlanmıştır. Uluslararası patentli Keratin Onarıcı Full Seti saç bakım ve onarım setidir. Saçlarda oluşan yıpranma, kırık, incelme, kopma, zor taranma, elektriklenme, kabarma, kuruluk, sertlik ve matlık gibi sorunlarda çok etkilidir. Keratinli Onarıcı Full Set  TUZ, ALKOL, SÜLFAT, SİLİKON, PARABEN, FORMALDEHİT İÇERMEZ.

 

Saçlarımızın uzamamasının temelde iki nedeni vardır. Bu nedenlerin birincisi kullanılan aşırı kimyasal ve sentetik içerikli ürünler yüzünden saç diplerinde ve saç köklerinde hem tıkanma oluşması, gözeneklerin kapanması hem de saç derisinin zarar görerek küsmesi ve saçların hızlı uzamamasına sebep olmasıdır.

İkinci neden ise, saçlarımızın renginin açtırma ve kalıcı düzleştirme gibi işlemler yüzünden uçların yanarak ya da yıpranarak sürekli kopmasıdır. Yani saçlar, hem kökten hem uçlarından yeterli performansı elde etmediği için uzamaz, uzasa bile koptuğu için uzamamış gibi olur.

Liquid Keratin ailesi olarak keratinli onarıcı full set ile bu iki problemlere  çözüm sağlayarak siz değerli kullanıcılarımızın uzun saç hayallerine kavuşmalarını sağlıyoruz. Keratin Onarıcı Full Set saç uçlarını onarırken , saç diplerindeki tıkanıklığı açarak saç derisinin beslenmesini sağlayarak çift fazlı bir etki ile saçlarınızı hızlı uzatıyoruz.

Keratin Onarıcı Full Seti hamile, doğum yapan ve emziren annelerin ve çocukların dahi gönül rahatlığı ile kullanabileceği doğal içerikli bu keratinli onarıcı full setimizin içinde formaldehit gibi zararlı kimyasal maddeler bulunmaz.

 

Keratinli Onarıcı Full Set Nasıl Etki Eder ?               

 

 

Saf Keratin 30 ml serum sprey %100 doğal formülü sayesinde saçlarınızı öncelikle dolgu ve kaynak yöntemiyle onarır ve kalınlaşarak güçlenmesini sağlar. Saçları pürüzsüz ve kolay taranır hale getirir. Sonra da uçların koparak kısalmasının önüne geçer. Yeni geliştirilen Gözenek Açıcı İksir, saç derisindeki tıkanmış gözenekleri kolayca ve hızla açmasıyla, saç derisine daha çok  nefes aldırır, daha çok oksijenle temas etmesi sağlanır, kan dolaşımı artar. Köklerde canlanma başlar. İksir serum, adeta bir asansör görevi görür. Kendi içeriğinde bulunan E ve  B vitaminlleri ve bitkisel katkıları saç derisinin alt tabakasına kadar ulaştırır. 

Keratin Dip Bakım Yağının, derinin en alt tabakalarına kadar ulaşmasını ve saçı daha çok beslemesini sağlar. Verimliliği en üst seviyeye taşır. İçeriğindeki tamamen doğal  bitkisel mentoller sayesinde, saç köklerinde uyuşmuş saç foliküllerini uyararak hızlı uzamasını tetikler.

 

Keratinli Onarıcı Full Set Farkı Nedir ?


1. Keratin Onarıcı Full Set içerisinde bulunan organik Keratin Şampuan sayesinde kat kat hızlı uzama etkisi elde edilir.

2. Diğer yöntemlerde, faydalı yağlar, saç derisinin 1. katmanında kalırlarken, gözenek açıcı sayesinde derinin en alt tabakalarına kadar ulaşabilmesi sağlanarak yüksek verim elde edersiniz.

3. Keratin Dip Bakım Yağı ise, tam doğal ve en saf, katkısız içeriği sayesinde saçın ihtiyacı olan en önemli yağları kolayca saç derisine ve saç köklerine ulaştırarak hızla büyüme etkisi sağlanır.

4. Saçlarınızdaki hasarlı ve kırık ve çukur bölgelere dolgu ve kaynak yöntemiyle onarım yaparak  ve doğal olarak saçlarınız kalınlaşarak güçlenmesini sağlar.

5. Saçları pürüzsüz ve kolay taranır hale getirir.

6. Uçların çevresine kaplama yaparak koparak kısalmasının önüne geçer. 

 • Kür halinde kullanmanız durumunda keratinli onarıcı full set etkisini daha da artıracaktır.
 • Keratinli Onarıcı Full Set Bebek saçlarındaki gelişmeyi hızlandırarak saçın hızlı uzamasına destek olur.
 • Cilt üzerinde kepek, yağlanma, kaşıntı, egzama, kuruma, sivilce ve alerjik reaksiyon gösteren saç köklerinde hızlı bir dengeleyicidir.
 • B vitamini içeren formülü sayesinde kafa derisinde hızlı yapılanma sağlar.
 • Bu Saç Uzatan Keratinli onarıcı full Seti  sayesinde saçınızda en doğal ve en etkili ''keratin saç botoksu'' faydasını maksimum seviyede görürsünüz. 

 

 

 

 

Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor ?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

 

Keratinli Onarıcı Full Set Ürünleri :

 

 1. Liquid Keratin Şampuan ( 350 ml )

 2. Liquid Keratin İksir (Gözenek Açıcı Tonik) ( 50 ml )

 3. Liquid Keratin Dip Bakım Yağı ( 50 )
 4. Keratin Serum (Sprey Şişe - 30ml)   
 5. Keratin Maskesi (250ml)       

 

 

 

 

 

 

 

Keratinli Onarıcı Full Set Nasıl Kullanılır ?

 

a- Şampuanla saçınızı 2 defa yıkayın. Havluyla veya kurutma makinesi ile iyice kurutun.  

b- Enseden yukarıya doğru saç derinize parmak uçlarınızla 3 dakika sert masaj yaparak kan devir daimini hızlandırın. 

c- Gözenek Açıcı Keratin İksirden (gümüş şişe)  saç diplerine 10-15 pompa uygulayın, 15 dakika bekletin, yıkamayın. (Bu esnada saçınızda yanma hissi olabilir. Bu normaldir.)

d- Keratin Dip Bakım Yağı’nı (gold şişe) 10-15 pompa Gözenek Açıcının üzerine, saç diplerinize sürün ve saça yedirin. En az 6 saat veya birkaç gün bekleyebilir.

e- Onarıcı Keratin Serumu saç dipleri hariç tüm yıpranmış bölgelere yedirerek sürün. 6 saat veya birkaç gün bekletin.

f- Saçınızı bol suyla durulayın.

g- Varsa keratin maskenizi, nemli saça dipler hariç uygulayın. 15 dk sonra bol suyla durulayarak işlemi  bitirin. Bu işlemi haftada iki defa tekrarlayın. 

 Şampuanı hergün keratin maskesini haftada 1-2 defa kullanabilirsiniz.

 

Bu işlemi haftada 2 defa tekrar edin. Keratin Sprey Uygulamasını Dip Bakım Setinden bağımsız olarak, ayrı bir günde de kullanabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Keratinli Onarıcı Full Set İçeriği :

 

Keratin Dip Baakım Yağı İçindekiler: Hydrolyzed Keratine, Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avakado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı,  Sarımsak Yağı, Çamterebentin Yağı,   Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.

Keratin İksir Gözenek Açıcı İçeriği: Aqua, Menthol, Polysorbate 20, Panthenol, Caprylic/CapricTriglycerıde, Hydrolyzed Keratin, RicinusCommunisSeedOil, ThymusVulgarisLeafWater*, Phenoxyethanol, TocopherylAcetate, Polyquaternium-7, CetrimoniumChloride, RosaDamascenaFlowerWater*, MyrtusCommunisLeaf Water*, OleaEuropaeaFruitOil*​

Saf Keratin Serum İçeriği:  Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimetricone, Hydroxyethylcellulose, Amodimetricone,  C-11- 15 Pareth-5, C-11-15 Pareth-9, Aloe Barbadensis LeafExtract, Propylene Glycol, Dimethircone, Parfume, Glycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzaate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-10, Triethanolamine, Hydrolyzed, Keratin, Argania Spinosa Kemel Oil, Persea Gratissia, Oil, Citricacid, D- Limonene, Hexyl Cinnamal

Keratin Maske İçeriği:(pH değeri 3.3'tür) Hydrolyzed Keratine, Proplene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomila Recutita(Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Exrtract, Equisetum Arvense Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica(nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract,Articum Lappa Root Extract, Lawsonia İnermis(Henna) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Bitoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D-Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geranion

Liquid Keratin Şampuan İçeriği; (pH değeri 5.5'tür)*Organic Certified  **Approved for Organic Cosmetic     AP :Anatollian Plant, Aqua, Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate*, Myrtus communis*, Thymus vulgaris*, Ammonium L. Sulfacate** , Cocamidopropyl Betaine** , Decyl Glucoside** , Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronic Acid**,  Equisetum Arvense Extract(AP), Quercus Infectoria Fruit Nuts(AP), Sodium Benzoate**, Xanthan Gum**,Citric Acid Anhydrous**,Perfume.

 

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 nolu telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

 

Keratin dip bakım yağı ve keratin iksir size 4 - 5 hafta yeterli gelirken, şampuanınızı 2 - 3 ay hergün kullanabilirsiniz. Bu Keratinli Onarıcı Full Seti, ömür boyu kullanmak zorunda değilsiniz. Kullanımı bıraktığınızda tamamen doğal olmasından dolayı yan etki ve dökülme yapmaz. Saç uzatma oranı, kişilerin saç uzamalarına göre farklı etki gösterir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
 • *
 • *
 • *
 • *

BENZER ÜRÜNLER

 • Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti-2
  %43
  685.00 TL389.00 TL
  Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti-2

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti-1
  %46
  615.00 TL332.00 TL
  Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti-1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yıpranmış Saç Bakımı - Onarıcı Keratin Seti (Sprey) 1
  %49
  265.00 TL136.40 TL
  Yıpranmış Saç Bakımı - Onarıcı Keratin Seti (Sprey) 1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Keratin Seti
  %46
  315.00 TL169.40 TL
  Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Keratin Seti

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yıpranmış Saç Bakımı - Onarıcı Keratin Seti (Sprey) 1
  %49
  265.00 TL136.40 TL
  Yıpranmış Saç Bakımı - Onarıcı Keratin Seti (Sprey) 1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Saç Çıkaran Titanyumlu Keratin Bakım Seti
  %57
  513.00 TL223.00 TL
  Saç Çıkaran Titanyumlu Keratin Bakım Seti

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratin Saç Dökülme Seti Full
  %56
  350.00 TL154.90 TL
  Keratin Saç Dökülme Seti Full

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1
  %57
  615.00 TL264.90 TL
  Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Hızlı Saç Uzatma Seti Mini
  %45
  235.00 TL129.90 TL
  Hızlı Saç Uzatma Seti Mini

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yanan Saç Keratin Bakım Seti Full
  %41
  495.00 TL290.40 TL
  Yanan Saç Keratin Bakım Seti Full

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır