Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1 3x20ml

Ürün Kodu: KR19900

Marka: Liquid Keratin

Keratinli Onarıcı Full Set 

 

Keratinli onaracı  full set çok fazla yıpranmış, dökülen ve yavaş uzayan problemli saçlarda en uçtan köklere kadar, saçları ve saç derisini yeniden yapılandırarak çift fazlı özelliği ile saç bakımı yapar. 

 

Doğal ve özel formülü  ile Türkiye'nin garanitili ilk keratinli onarıcı full seti üç günde bir iki ay boyunca düzenli kullandığınız zaman yeniden yapılanmış, güçlenmiş hızlı uzayan, dökülmeyen, daha dolgun ve daha parlak bir saç formu elde etmiş olacaksınız.

 

Not:  Keratin Onarıcı Full Setin kullanımı ve diğer bilgileri daha detaylı incelemek için alt bölüme bakınız.

705.00 TL 334.95 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Keratinli Onarıcı Full Set

 

Keratinli Onarıcı full set hem çok yıpranmış hem de saç dökülmesi için kesin sonuç verir. Ayrıca saç yağlanması, kepeklenme, kaşıntı, pullanma ve yavaş uzama gibi tüm problemleri çözmek için hazırlanmıştır. Uluslararası patentli Keratin Onarıcı Full Set saç bakım ve onarım setidir. Saçlarda oluşan yıpranma, kırık, incelme, kopma, zor taranma, elektriklenme, kabarma, kuruluk, sertlik ve matlık gibi sorunlarda çok etkilidir. Keratinli Onarıcı Full Set  TUZ, ALKOL, SÜLFAT, SİLİKON, PARABEN, FORMALDEHİT kesinlikle İÇERMEZ.

 

 

 

 

Saçlarımızın uzamamasının temel iki nedeni vardır. Bu nedenlerin birincisi kullanılan aşırı kimyasal ve sentetik içerikli ürünler yüzünden saç diplerinde ve saç köklerinde hem tıkanma oluşması, gözeneklerin kapanması hem de saç derisinin zarar görerek küsmesi saçların hızlı uzamamasına sebep olur.

İkinci neden ise, saçlarımızın renginin açtırma ve kalıcı düzleştirme gibi işlemler yüzünden uçların yanarak ya da yıpranarak sürekli kopması ve kırılmasıdır. Yani saçlar, hem kökten hem uçlarından yeterli performansı elde etmediği için uzamaz, uzasa bile koptuğu için siz farketmeyebilirsiniz.

Liquid Keratin ailesi olarak keratinli onarıcı full set ile bu iki problemlere  çözüm sağlayarak siz değerli kullanıcılarımızın uzun saç hayallerine kavuşmalarını sağlıyoruz. Keratin Onarıcı Full Set saç uçlarını onarırken , saç diplerindeki tıkanıklığı açarak saç derisinin beslenmesini sağlayarak çift fazlı bir etki ile saçlarınızı hızlı bir şekilde uzatıyoruz.

Keratin Onarıcı Full Seti hamile, doğum yapan ve emziren annelerin ve çocukların dahi gönül rahatlığı ile kullanabileceği doğal içerikli bir formüldür. Keratinli onarıcı full setimizin içinde formaldehit gibi zararlı kimyasal maddeler kesinlikle bulunmaz.

 

Keratinli Onarıcı Full Set Nasıl Etki Eder?               

 

Saf Keratin 20 ml serum %100 doğal formülü sayesinde saçlarınızı öncelikle dolgu ve kaynak yöntemiyle onarır ve kalınlaştırarak güçlenmesini sağlar. Saçları pürüzsüz ve kolay taranır hale getirir. Sonra da uçların koparak dökülesinin önüne geçer. Yeni geliştirilen Gözenek Açıcı İksir, saç derisindeki tıkanmış gözenekleri kolayca ve hızla açmasıyla, saç derisine daha çok  nefes aldırır, daha çok oksijenle temas etmesi sağlanır, kan dolaşımı artar. Köklerde canlanma başlar. İksir serum, adeta bir asansör görevi görerek kendi içeriğinde bulunan E ve  B vitaminleri ve bitkisel katkıları saç derisinin alt tabakasına kadar ulaştırır. 

Keratin Dip Bakım Yağının, derinin en alt tabakalarına kadar ulaşmasını ve saçı daha çok beslemesini sağlar. Verimliliği en üst seviyeye taşır. İçeriğindeki tamamen doğal  bitkisel mentoller sayesinde, saç köklerinde uyuşmuş saç foliküllerini uyararak hızlı uzamasını tetikler.

 

Keratinli Onarıcı Full Set Farkı Nedir?


1. Keratin Onarıcı Full Set içerisinde bulunan organik arındırıcı Keratin Şampuan sayesinde kat kat hızlı uzama etkisi elde edilir.

2. Diğer yöntemlerde, faydalı yağlar, saç derisinin 1. katmanında kalırlarken, gözenek açıcı sayesinde derinin en alt tabakalarına kadar ulaşabilmesi sağlanarak yüksek verim elde edersiniz.

3. Keratin Dip Bakım Yağı ise, tam doğal ve en saf, katkısız içeriği sayesinde saçın ihtiyacı olan en önemli yağları kolayca saç derisine ve saç köklerine ulaştırarak hızla büyüme etkisi sağlanır.

4. Saçlarınızdaki hasarlı ve kırık ve çukur bölgelere dolgu ve kaynak yöntemiyle onarım yaparak  ve doğal olarak saçlarınız kalınlaşarak güçlenmesini sağlar.

5. Saçları pürüzsüz ve kolay taranır hale getirir.

6. Saç uçlarının çevresine kaplama yaparak koparak kısalmasının önüne geçer. 

 • Kür halinde kullanmanız durumunda keratinli onarıcı full set etkisini daha da artıracaktır.
 • Keratinli Onarıcı Full Set Bebek saçlarındaki gelişmeyi hızlandırarak saçın hızlı uzamasına destek olur.
 • Cilt üzerinde kepek, yağlanma, kaşıntı, egzama, kuruma, sivilce ve alerjik reaksiyon gösteren saç köklerinde hızlı bir dengeleyicidir.
 • B vitamini içeren formülü sayesinde kafa derisinde hızlı yapılanma sağlar.
 • Bu Saç Uzatan Keratinli onarıcı full Seti  sayesinde saçınızda en doğal ve en etkili ''keratin saç botoksu'' faydasını maksimum seviyede görürsünüz. 

 

Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor?

 

Öncelikle miktarını arttırdığınızda köpürmede artacaktır. Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir. Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

 

 

Keratinli Onarıcı Full Set Nasıl Kullanılır ?

 

 • Arındırıcı Keratin Şampuanla saçınızı 2 defa yıkayın. Havluyla veya kurutma makinesi ile iyice kurutun.  
 • Enseden yukarıya doğru saç derinize parmak uçlarınızla 3 dakika sert masaj yaparak kan devir daimini hızlandırın. 
 • Gözenek Açıcı Keratin İksirden (gümüş şişe)  saç diplerine 10-15 pompa uygulayın, 15 dakika bekletin, yıkamayın. (Bu esnada saçınızda yanma hissi olabilir. Bu normaldir.)
 •  Keratin Dip Bakım Yağı’nı (gold şişe) 10-15 pompa Gözenek Açıcının üzerine, saç diplerinize sürün ve saça yedirin. En az 6 saat veya birkaç gün bekleyebilir.
 •  Onarıcı Keratin Serumu saç dipleri hariç tüm yıpranmış bölgelere yedirerek sürün. 6 saat veya birkaç gün bekletin.
 •  Saçınızı bol su ile durulayın.
 •  Keratin maskeniz varsa, nemli saça dipler hariç uygulayın. 15 dk sonra bol suyla durulayarak işlemi  bitirin. Bu işlemi haftada iki defa tekrarlayın. 
 •  Şampuanı hergün keratin maskesini haftada 1-2 defa kullanabilirsiniz.

 

Bu işlemi haftada 2 defa tekrar edin. Keratin Serum Uygulamasını Dip Bakım Setinden bağımsız olarak, ayrı bir günde de kullanabilirsiniz. 

 

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 nolu telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

 

Keratin dip bakım yağı ve keratin iksir size 4 - 5 hafta yeterli gelirken, şampuanınızı 2 - 3 ay hergün kullanabilirsiniz. Bu Keratinli Onarıcı Full Seti, ömür boyu kullanmak zorunda değilsiniz. Kullanımı bıraktığınızda tamamen doğal olmasından dolayı yan etki ve dökülme yapmaz. Saç uzatma oranı, kişilerin saç uzamalarına göre farklı etki gösterir.

Keratinli Onarıcı Full Set Ürünleri :

 

 • Arındırıcı Liquid Keratin Şampuan

 • Liquid Keratin İksir (Gözenek Açıcı Tonik)

 • Liquid Keratin Dip Bakım Yağı

 • Saf Keratin Serum ( 3x20ML )   

 • Keratin Maskesi

 

TOPLAM GRAMAJ (740ML)

 

Keratinli Onarıcı Full Set İçeriği :

 

Keratin Dip Bakım Yağı İçindekiler: Hydrolyzed Keratine, Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avakado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı,  Sarımsak Yağı, Çamterebentin Yağı,   Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.

Keratin İksir Gözenek Açıcı İçeriği: Aqua, Menthol, Polysorbate 20, Panthenol, Caprylic/CapricTriglycerıde, Hydrolyzed Keratin, RicinusCommunisSeedOil, ThymusVulgarisLeafWater*, Phenoxyethanol, TocopherylAcetate, Polyquaternium-7, CetrimoniumChloride, RosaDamascenaFlowerWater*, MyrtusCommunisLeaf Water*, OleaEuropaeaFruitOil*​

Saf Keratin Serum İçeriği:  Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimetricone, Hydroxyethylcellulose, Amodimetricone,  C-11- 15 Pareth-5, C-11-15 Pareth-9, Aloe Barbadensis LeafExtract, Propylene Glycol, Dimethircone, Parfume, Glycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzaate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-10, Triethanolamine, Hydrolyzed, Keratin, Argania Spinosa Kemel Oil, Persea Gratissia, Oil, Citricacid, D- Limonene, Hexyl Cinnamal

Keratin Maske İçeriği:(pH değeri 3.3'tür) Hydrolyzed Keratine, Proplene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomila Recutita(Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Exrtract, Equisetum Arvense Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica(nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract,Articum Lappa Root Extract, Lawsonia İnermis(Henna) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Bitoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D-Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geranion

Arındırıcı Liquid Keratin Şampuan İçeriği;  (pH değeri = 5,5): Aqua (Saf Su), Rosa Damascena Flower Water* (Organik Gül Suyu),  Cocamidopropyl Betaine (Şeker Pancarı Eldesi), Ammonium Laurylsulfate (Hindistancevizi-Palm Yağı Eldesi), Myrtus Communis Leaf Water* (Organik Mersin Suyu), Thymus Vulgaris Leaf Water* (Organik Kekik Suyu), Glycerin (Gliserin), Hydrolyzed Glycosaminoglycans (Şeker Eldesi), Hydrolyzed Rice Protein (Pirinç Proteini), Hyaluronic Acid, Equisetum Arvense Extract  (Atkuyruğu Bitkisi), Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin Proteini), Decyl Glucoside (Hindistan Cevizi Eldesi), Citric Acid (Limon Suyu), Perfume, Sodium Benzoate (Koruyucu), Benzyl Alohol (Koruyucu), Dehydroacetic (Koruyucu), Olea Europaea Leaf Extract (Zeytin Yaprağı Ekstratı), Potassium Sorbate (Koruyucu), Benzoicacid (Koruyucu), Amy Cinnamol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexy Cinnamol, CL 12480

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANINIZ VAR MI?

Evet kredi kartına 3 ile 6 taksit yapma imkanınız var. Online olarak sayfamızdan işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca kapıda ödemelerde önce kredi kartı ile tek çekim işlem yaptıktan sonra kendi bankanız tarafından size aynı şekilde taksitlendirme imkanı tanır.

Müşteri Hizmetleri : 0(537) 263 80 50

KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPMA İMKANINIZ VAR MI?

Siz değerli müşterilerimiz için, ürünlerimizi kapıda kredi kartı ve nakit olarak iki farklı şekilde temin etmenize  imkan sağlıyoruz.

HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE HİZMET SAĞLIYORSUNUZ?

Sizlere daha hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermek için Aras Kargo, Sürat Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktayız.

KARGOM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

İstanbul içi ve civarına ve 600 kilometre kadar bir günde ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Daha uzun mesafeler söz konusu olduğunda ise iki üç dört gün içerisinde ürünleriniz teslim edilir. İlçeden yapılan siparişlerde bu süre değişim gösterebilmektedir. Aras kargo, MNG ve Sürat Kargo gönderi takip sistemi ile kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

KERATİN İÇERİKLİ ÜRÜNLERİNİZDE SAÇ DÜZLEŞTİRME ETKİSİ VAR MI?

Ürünlerimiz kimyasal katkı maddeleri içermediğinden  saçlarınızda düzleştirme etkisi yaratmaz. Ürünlerimizin içeriği doğal olup düzleştirme gibi zararlı dış etkenlerden yıpranan saçı onarıp yeniden yapılandırır.

KERATİN SERUM ÜRÜNÜNÜZDE FORMALDEHİT VE BENZERİ GİBİ KİMYASAL MADDELER VAR MI?

Keratin serum ürünümüzün içeriğinde formaldehit ve benzeri zararlı  kimyasal madde  bulunmamaktadır. Organik olan ürünlerimiz size kimyasal ürünlerden yıpranan saçlarınızı onarmak için imkan sunuyor. Ürünlerimiz cildinize zarar vermediği gibi hamile kadınlar ve çocuklar başta olmak üzere her yaş grubu ürünlerimizi eldiven kullanmadan gönül rahatlıyla kullanabilirler.

ÜRÜNLERİNİZİ SET HALİNDE KULLANMAK ZORUNDA MIYIM? AYRI AYRI KULLANSAM FAYDALI OLMAZ MI ?

Ürünlerimizle yeni tanışmışsanız saçınızın onarım ve iyileştirme sürecini kısaltmak ve hızlı bir şekilde doğal yapısına dönmesini sağlamak için başlangıç olarak set kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Saçınızın ilk iyileşme süreci tamamlandıktan sonra ürünlerimizi ayrı ayrı kullanmanız ürünlerimizin etkinliğini azaltmamaktadır. 

HAMİLE VE EMZİREN ANNELER ÜRÜNLERİNİZİ KULLANABİLİR Mİ?

Ürünlerimiz doğal içeriği ve yapısı sayesinde her yaş kullanıcının gönül rahatlığı ile kullabileceği ürünlerdir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde anneler rahatlıkla ürünlerimizi kullanabilirler. Ayrıca hamilelik dönemlerinde bazı kadınlar saçlarında dökülme gibi problemlerle karşılaşmaktadır. Dökülme karşıtı ürünlerimizi bu dönemlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLERİNİZDEN FAYDA GÖRECEK MİYİM BUNU GARANTİ EDEBİLİR MİSİNİZ?

Keratin serum ve setlerimiz saç onarımı ve bakımında sizlere kesin çözüm sağlıyor ancak her saçın yapısı ve deforme durumu farklı olduğu için saçınıza uygulanacak bakımın seansı değişiklik gösterebilir. Örneğin; sık yıpranan röfleli saçlarda istenilen sonuca ulaşmak için en az 2 kutu keratin uygulaması yani 6 seans uygulama yapılması gerekir. Dökülme ve hızlı uzama gibi setlerde kişinin bünyesine, vücut yapısına, stres ve yaşam şartlarına bağlı olarak ürünlerimizin  etkisi çok değişkenlik gösterebiliyor. Ürünler öncelikle saçınızın deforme olan yapısını onardığı için ürünün devamlı ve düzenli kullanılması sizi kesin sonuca ulaştıracaktır. 

ŞAMPUANINIZ NEDEN ÇOK KÖPÜRMÜYOR?

Öncelikle miktarını artırdığınız zaman köpürmede artacaktır. Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

ÜRÜNLERİNİZİ TEMİN EDEBİLMEK İÇİN SİZİ ZİYARET EDEBİLECEĞİMİZ OFİSİNİZ VAR MI?

Şirketimiz ürün satışlarını şuan sitemiz üzerinden yapmaktadır. Ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize daha rahat ulaştırmak için eczanelerde satışa sunma çalışmalarımız devam ediyor.

MAĞAZANIZ VAR MI?

Mağaza açma, kiralama, personel gideri ürün maliyetini çok arttırmaktadır, ve size en az iki katına gelmektedir. Bunun için pek yakında eczanelerde çalışmamız devam etmektedir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
 • *
 • *
 • *
 • *

BENZER ÜRÜNLER

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır