Keratin Sprey Nedir?

Keratin Sprey Nedir?

 

Pek çoğumuz saçlarımıza bakım yapmayı sevsek de bazen buna hem fırsatımız olamayabiliyor hem de üşenebiliyoruz. Fakat saçlarımız o kadar narin ki güneşten, deniz tuzundan, rüzgardan ve hatta kafamızdaki düşüncelerden bile etkilenebiliyor. Bu yüzden saçlarımıza bakım yapmamamız gibi bir durum söz konusu olmamalı.

 

 

 

keratinsprey

 

 

Piyasadaki bir çok bitkisel yağ var. Fakat bitkisel yağlarla bakım yaparken etki etmesi için 4-5 saat beklemeniz gerekiyor. Üstelik kötü kokuları da cabası. Bu kadar bekledikten ve bu bakımı aylar boyunca tekrar ettikten sonra istediğimiz etkiyi alamayabiliyoruz. Bu da bizi açıkçası psikolojik anlamda yoruyor.

 

 

 

keratinsprey1

 

 

Bir çok bakım ürünü de hemen etki gösterdiğini söylese de maalesef ilk kullanımda tabii ki etki etmiyor. İçeriğindeki kimyasal maddelerle de sık kullanımda saçınızı gerçekten yıpratabiliyor. Çünkü saçınızın asıl ihtiyacı olan madde keratin. Saçınızın özünde bulunan saf keratin proteini zarar gördüğünde yada eksildiğinde saçlarınız yıpranır. Keratin proteini, çok güçlü bir madde. Bu yüzden onarımı da olay olmuyor tabii ki. Bu nedenle saçınıza keratin yüklemesi yapmanız gerekir.

 

 

 

keratinsprey2

 

 

Fakat başta da söylediğimiz gibi saç bakımına bazen yeterince zamanımız olamayabiliyor yada üşenebiliyoruz. Keratin spreyler bu konuda işinizi görecektir. Keratin sprey, içeriğindeki saf keratin ile saçınıza tutunacaktır. Üstelik keratin sprey çok zahmet veya vakit gerektirmez.

 

 

 

keratinsprey3

 

 

 

Keratin spreyin faydaları bununla da bitmiyor. Keratin sprey saçlarınızdaki pütürlüğü giderir. Saçınız pürüzsüz bir görünüm alır. Kolay taranmasına yardımcı olur. Ayrıca keratin sprey kırılarak kopan saç oluşumunun önüne geçerken aynı zamanda saçınızın hızlı uzamasına %70 oranında katkı sağlıyor.

 

 

keratinsprey4

 

 

Keratin spreyin yararlarını saymakla bitmez ama dikkatli olmalısınız çünkü piyasadaki keratin ürünlerinin içinde çok fazla kimyasal madde var. Oluşabilecek alerjik reaksiyonları bile bir kenara bırakacak olursak, bu ürünler saçınıza kimyasallardan dolayı zarar verecektir. Zaten içeriğindeki keratin maddesi de az olan bu ürünler sizi hüsrana uğratacaktır.

 

 

 

KERATİN SPREY NEDİR

Ürünü incelemek için resmi tıklayınız

 

 

Bizim size keratin sprey konusundaki önerimiz Liquid Keratin Saf Keratin Serum Sprey. Liquid Keratin’in Saf Keratin Serum Sprey’inde hiç kimyasal madde yok. Ayrıca içeriğindeki keratin oranı da oldukça fazla. Üstelik uluslararası patente de sahip olan bu keratin sprey, saçlarınızın daha hacimli ve parlak görünmesine yardımcı oluyor.

İlgili Ürünler

 • ÜCRETSİZ KARGO
  Evde Keratin Bakım Seti - Süper Set (Sprey)
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saf Keratin Serum Sprey (50 ml)
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saf Keratin Serum Sprey (50 ml) x3
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saf Keratin Serum Sprey (50 ml) x2
 • Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır