200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Keratin Şampuanları

Keratin Şampuanları

Şampuan konusu saç sağlığı açısından oldukça önemlidir. Çünkü şampuan en küçük yaştaki insandan en büyüğüne hemen hemen her gün kullanılan saç bakım ürünüdür.

Şampuanın bu derece sıklıkla kullanılması saçımız üzerinde olumlu ya da olumsuz etkiler bırakmasına neden olmaktadır. Keratin şampuanlarına değinmeden önce diğer şampuanlardan bahsetmekte fayda var. Kozmetik saç bakım sektöründe yüzlerce hatta binlerce çeşit şampuan bulunmakta olup bu sayılar gün geçtikçe artış göstermektedir.

Fakat açık konuşmak gerekirse kozmetik sektöründeki şampuanların geneli güvenilmez durumdadır.

Çünkü saç bakım piyasasına sunulan şampuanların hemen hemen hepsi paraben, sülfat, tuz, alkol, SLS, SLES, formaldehit, silikon gibi kimyasal maddelerle formülize edilmektedirler.

Bu yüzden bahsi geçen şampuanlar saçlar üzerinde  ne onarıcı, ne besleyici, ne de temizleyici etki bırakabilmektedirler, bunun tam aksine yıpratıcı etki bırakarak dökülmelere kadar ilerleyebilecek problemlere neden olmaktadırlar. Bundan dolayı şampuanlar arasında tercih edeceğimiz keratin şampuanları saçlarımız için mucizevi etkiler gösterecektir.

Keratin Şampuanları

Sülfatsız Tuzsuz Keratin Şampuanı Ürünümüze Görsele Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

 

İçeriğinde mersin otu, gül suyu, kekik suyu, at kuyruğu gibi bitkisel özler barındıran keratin şampuanları aynı zamanda formülündeki saf keratin proteinleriyle saçlar üzerinde çok güçlü etki göstermektedir. Tüm bu bitkiseller sayesinde saçlarda besleyici, onarıcı, temizleyici etkileri aynı anda gösteren keratin şampuanları  yağ oranını da dengede tutmayı başararak saçların aşırı yağlanmasına engel olmaktadır.

Saç derisinde bazen mantar, sedef, egzama, kaşıntı, kepek, kuruluk gibi problemler nüksetmektedir. Keratin şampuanın içerisinde bulunan bitkisel özler saç derisinde meydana gelen hareketlenmelere son vererek saç derisindeki problemleri engellemektedir.

Keratin, saçların anatomisinde %73 gibi devasa düzeylerde barınan en önemli besleyici yapıtaşıdır. Saçlar için bu derece öneme sahip keratin, şampuanın içeriğinde de bulunduğundan dolayı keratin şampuan saçların güçlenmesinde büyük roller üstlenecektir.

Uzman dermatologlar ve uzman kimyagerler eşliğinde tam teşekküllü laboratuvar ortamlarında formülize edilen Liquid Keratin – Keratin Şampuanı zorlu ürün testlerini başarıyla geçerek elde ettiği Organik Sertifikasıyla %100 doğal olduğunu kanıtlamıştır.

Keratin şampuanları dendiğinde saç uzmanları tarafından önemle önerilen Liquid Keratin – Keratin Şampuanı sahip olduğu ulusal ve uluslararası patentlerle kullanıcılarına onarıcı, temizleyici, besleyici şampuan garantisi vermektedir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Alışveriş Sepetim