200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Keratin Saç Uzatır Mı?

Keratin Saç Uzatır Mı?

Bu makalemizde siz değerli okuyucularımıza Keratin saç uzatır mı, keratinin saç uzatmasındaki etkisi nedir, yavaş uzayan saçlara keratin uygulanır mı gibi sorularınıza cevap bulabirisiniz.

Bilindiği gibi saçlar iki sebepten dolayı yavaş uzarlar. Bunlardan birincisi ve en önemlisi, işlem gören çok yorgun düşmüş,  yıpranmış ve kurumuş saçlarda çok kolay kırıklar ve çabucak kopmalar oluşur.  Bu bakımdan saçlar köklerinden ne kadar uzasa bile uzamamış gibi olur.  Bunun tek bir çaresi var o da saç uçlarına ve yıpranmış bölgelere saf doğal keratin protein yüklemesi yapmaktır.  Bunun dışında saçın uçlarına ve boylarına yapılan diğer bakımların hiçbirisi kalıcı bir etkiye sahip değildir. Fakat keratin proteinleri kesin sonuç verir ve garantili bir onarım gerçekleştirerek saçları çok hızlı uzatır.

Saça yapılan boya, diğer uygulanan kozmetik ve kimyasal ürünlerin etkisiyle saç derisi zarar görür ve doğal sağlığını kaybeder. Bunun sonucu olarak saç kökleri hasar görür ve saçın hızlı uzaması yavaşlar ya da durur.

Ayrıca kullanılan Kozmetik ürünlerde ki sentetik ve silikon içerikli maddelerin etkisiyle saç derisinde ki gözenekler tıkanabilir. Saçın nefes alması yavaşlayabilir. Böylece saçların hızlı uzamasına olumsuz bir etki oluşturur.  Bunu önlemek için gözenek açıcı keratin iksir  ve besleyici saç köklerini güçlendirici keratin dip bakım yağı  kullanmak gerekiyor. Bu bakımı 3 günde bir düzenli olarak yaklaşık iki ay boyunca devam ettirdiğimiz takdirde saçlarımızda ki bu problem ortadan kalkıyor ve saçlar doğal sağlıklı haliyle uzamaya başlıyor.

Dış görünüş açısından oldukça önemli yapıda olan saçların sağlıklı ve temiz görünümüne ek hızlı bir şekilde uzaması da önemli olmaktadır. Bu yüzden saçların sadece genetik yapıları değil yapılan bakımlarına da dikkat edilmesi gerekir. Keratin saç uzatır mı konusunda en önemli işlemlerden biri keratin olmaktadır. İnsan bedenlerinde kan yaşamak için ne kadar önemli yapıdaysa saçların uzaması ve sağlıklı olması konusunda da keratin o kadar önemli olmaktadır. Keratin, saçların kendi yapısında bulunan protein olarak bilinmektedir.

Keratin Saç Uzatır Mı?

Keratinle yapılan saç bakımları, saçların daha sağlıklı uzamasını, pürüzsüz ve düz olmasını sağlar. Bu yüzden saç yapılarında azalan proteinlerin dışarında alınması gerekir. Aksi halde saçlar kırılmaya ve dökülmeye başlamakla birlikte, hem cansız hem de kötü bir görünüme başlayacaktır.

Piyasada satışa sunulan bunun için birçok farklı markada keratin yağları bulunmaktadır. Hepsi aynı kalitede olmamakla birlikte alınırken kaliteli ve saç tiplerine uygun olmasına bakılmalıdır. Her marka saçlar için iyi gelmeyebilir.

Kullanımları düzgün bir şekilde uygulanırsa her saç tipinde oldukça etkili olacaktır. Hem kırıkların onarılarak güzel bir görünüm elde edilmesinde hem de hızlı bir şekilde uzamasında etkili olmaktadır.

Liquid Keratinin saç uzatmak için 4’lü seti içerisinde; keratin şampuan, dip bakım yağı, serumu ve mucizevi formülü ile keratin iksiri yer alır. Liquid Keratin Saçı Uzatır mı?  Diye sorarsanız bu konuda her türlü garantiyi sunabiliriz. Liquid Keratin bu konuda, Türkiye’nin ilk “Organik Sertifika” sahibi olan firmasıdır.

Türk ve Uluslararası patent onayı almış ve tüm laboratuar testlerinden geçmiş ürünleri insanlara sunmaktadır. Liquid Keratin dışındaki markaların ürettiği Keratin Saçı Uzatır mı? Bilinmez ama Liquid Keratin bu konuda kendine güvenen ve belgelerini büyük bir şeffaflıkla müşterilerine sunan tek firmadır.

Liquid Keratin ürünleri şuan piyasanın en çok tercih edilen ve saflığı kanıtlanmış bakım ürünleridir. Saçın besin değerlerini hemen karşılayarak aynı zamanda saçı güçlendiren Liquid Keratin Hızlı Saç Uzatma 5'li Set bu konuda işinizi kesinlikle görecektir.

Keratin Saç Uzatır Mı?

Keratin Gerçekten Saç Uzatır Mı?

Bu sorunun cevabı kısaca evet. Saç derisi genelde saça minumun yeterli miktarda takviye besin göndermektedir. Bunun sebebi vücuttan alacağı proteini keratine dönüştürerek saç yapısını oluşturma ve onarım işlemleri için çok fazla enerjiye ihtiyaç duymasıdır. Tabi ki sağlıklı insan vücudunda bu değerler biraz daha fazladır. Ancak saç yıprandıkça vücut ne kadar sağlıklı olursa olsun yeterli enerjiyi karşılayabilecek durumda kalamayabilir.

İşte bu noktada devreye Liquid Keratin bakım ürünleri girmektedir. Piyasada ki yerini almış ve kendini kanıtlamış bu ürünler saçınızın uzaması için eksik olan keratini doğal bir şekilde vererek saç derinizi rahatlatır. Gerekli besinleri çabucak alan saç ise hemen uzama işlemini gerçekleştirmeye başlar.

Keratin molekülleri inanılmaz derecede güçlü bir yapışkan görevi görür ve saça yapışır. Diğer kimyasallar gibi su aldığı durumda eriyip gitmez. Bozulan bağ dokularını onarır, deri dokusunun yenilenmesini ve güçlenmesini sağlar. Keratinin faydaları bunlarla da sınırlı değildir. Aynı zamanda saça canlılık ve parlaklık katarak, ipeksi görünüşle şıklıkta sağlar.

Keratin en iyi saç uzatma yöntemidir.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
06 Temmuz 2019
Yazınızı okuyunca pek karar veremedim daha sonra internetten alıp kullandıktan sonra size çok hak verdim tebrik ediyorum keratin saç uzatır mı diye hiç kimsenin şüphe kalmasın

28 Mart 2019
ben aldım 450 tl verdim düzenli kullandım asla memmun kalmadım tavsiye etmem para tuzagı

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim