Makaleler » Saç Bakımı » Keratin Saç Bakım Maskesi

Keratin Saç Bakım Maskesi

Keratin saç bakım maskesi yıpranan saçlar hem kötü bir görünüm sergiler hem de saçların uzamasına engel olur. Saçların yıpranması boyalardan, kullanılan kimyasal maddelerden, saçlara şekil vermek için uygulanan ısı işlemlerinden kaynaklanabilmektedir...

Böylesine zarar veren durumlar kadınların hayatında da bir hayli önemli olmaktadır. Fakat bu işlemler sırasında saçların en önemli etkisi olan keratin adındaki protein yok olacaktır. Proteinlerin yok olması saçlarda kırıkların olması, dökülmelerin başlaması, uzamanın gecikmesi, tellerin incelmesi, renklerin soluk durması ya da kötü bir görünüm elde edilmesine neden olur.

Bunun için saçlara en iyi etkiyi eden keratin saç bakım maskesi kullanılması gerekir. Keratin ile uygulanan bakım sayesinde saçların yapı taşların yüklenmesi ve yıpranmaların azalması da sağlanacaktır.

Katkısız Keratin Saç Bakım Maskesinin Faydaları

Keratin Saç Bakım Maskesinin saçlar için birçok faydası ve yararı da bulunmaktadır;

1) Saç diplerine uygulanan keratin bakım maskeleri ile saçlar bir saat içerisinde oldukça dolgun bir görünüme sahip olabilecektir.

2) Keratin saç maskesi ile yapılan bakım saçların sadece dolgunlukları değil parlak görünümleri de dikkatleri çekecektir.

3) "Keratin saç bakım maskesi" uygulaması yapan kişiler gerçekten de bu işi biliyorsa saçların yıkandıktan sonra bile fönlü durmasını sağlayacaktır.

4) Pürüzsüz hale gelen saçlara " keratin saç bakım maskesini " iki ay boyunca sürekli uygulanacak olması saçlarda kırıkların yok olmasını ve bu sayede hızlı uzaması gibi işlemleri de sunacaktır.

5) Keratin bakımı sırasında saçların kazandığı en büyük özellik elektriklenerek kötü görünüm sağlayan saçların artık elektriklenme gibi durumlarla karşı karşıya kalmayacak olmasıdır.

Keratin Saç Bakım Maskesi

Liquid Keratin Saç Maskesini  çok az bir miktarda kullanımında dahi, saçınızı incecik koruyucu bir tabaka ile kaplanarak saçlara uygulanan kimyasal ve ısı işlemlerine karşı saç tellerinizi korur. Keratin Saç Maskesi  saçlarınızın ipeksi ve parlak bir görünüm kazanması için elinizin altında her an bulunması gereken saç maskesidir.

Ürünlerimizin içerisinde herhangi bir kimyasal  maddeler içermediği için yan etki yapmaz, hamile ve çocuklar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Liquid Keratin Saç Maskesi özellikle röfleli saçlarda kullanıcılarımızdan oldukça fazla memnuniyet gösterilmektedir.

Liquid Keratin Saç Maskesinin Kullanımı :

Nemli saçınıza saç diplerine gelmeyecek şekilde saç boylarınıza ve uçlarına uygulayıp 10 – 15 dakika kadar bekleyiniz. Daha sonra saçlarınızı ılık su ile durulayınız. Keratin saç bakım maskesini tek ürün olarak kullanıyorsanız. Haftada bir, iki defa kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır