Keratin Kullananlar

Keratin Kullananlar:

Saçınız  boyadan, röfleden, oryalden, perma veya düzleştiricilerden ya da herhangi bir sebepten dolayı kazaya uğrayarak yandıysa veya veya zamanla yıpranarak cansız, mat, sert ve kırılgan olduysa artık korkmayın. Sizi tüm zahmetli ve masraflı bakımlardan kurtaracak ve size kesin, kalıcı bir onarım yapacak katkısız keratin serum cankurtaran gibi imdadınıza geldi.

 

Üstelik kullanı mı da çok kolay. Saçınızı sıcak suyla ve şampuanla yıkayıp kurutuyorsunuz ve keratin serumu saçınıza dipten en uca kadar sürüyorsunuz. Sabah kalkınca saçınızı ılık suyla duruluyorsunuz, bir bakıyorsunuz saçlarınızın o kötü berbat halinden eser kalmamış.

Özellikle  ''keratin kullananlar'' buna şahittirler. Çünkü hasarlı saçı keratin dışında başka bir madde maalesef onaramıyor. Sadece saçı yumuşak yapabiliyorlar. Saçı onarma işi tamamen, keratin kullananlar bilirler,  katkısız keratin serumunun görevidir. 

Keratin Kullananlar, röfleden yıpranmış saçlarını ne kadar deform olursa olsun çok kolaylıkla tedavi etmiş ve mutlu sona ermişlerdir.  Zaten tüm ''keratin kullananlar'' keratin bakım ile diğer bakımların farkını çok iyi bilirler. Çünkü aralarında,  dünyalar kadar fark vardır diyebiliriz.

 

 

Sevda Genç 

Deneme setini kullandıktan sonra bakım setine geçtim gerçekten başarılı bir ürün röfleden yanan saçlarıma çok iyi geldi çözümü yok diyen kuaförüme de önerdik Keratin Bakım ekibine ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum

Sevgi B.

Keratin yağını kullandım şaçlarımın canladınığını gördüm kullanmaya devam edeceğim teşekkürler.

Meral T.

keratin şampuanı kullandım yararını gördüm herkese tavsiye ederim diğer ürünlerden çok farklı deneme setini aldım deneyip tekrar yorum yapacağım.

Nagihan A.

Bende Keratin serumunu kullandım daha ilk seferde saçlarım düzeldi gibi güçlendigini hisssediyorum teşekkurler

Ayşe Ç.

arkadaşımın tavsiyesi ile keratin yağı aldım benimde saçlarımda kırıklar vardı kulandıgımdan beri saçıma çok iyi geldi.Gayet memnun kaldım

 

 

Büşra

Saçlarım cok yavaş uzuyordu hızlı saç uzatan yağdan aldım içinde birçok yağ karışımı var mükemmel bi ürün benimle aynı sorunu olanlara tavsiye ederim.

Ayşe

ben keratin bakım seti aldım önceden birçok ürün kullanmıştım artık gerek kalmadı. teşekkurler 

Sevgi Yeliz

gerçekten çok etkili bir ürün müşteri temsilcisiyle konuştuğumda doğal olduğunu söylediler diğer kullandığım ürünlerden kat kat iyi 

Nebahat

keratin şampuan kullanıyorum saçlarımı çok kötü haldeydi kullanmaya başlayınca düzeldi kullanmaya devam ediyorum çok memnunum teşekkurler.


Keratin Ürünlerimiz Hakkında Yorum Yapın

 

Adınız
Yorumunuz
 
Yorumu Gönder