Saçınız boyadan, röfleden, oryalden, perma veya düzleştiricilerden ya da herhangi bir sebepten dolayı kazaya uğrayarak yandıysa veya zamanla yıpranarak cansız, mat, sert ve kırılgan olduysa keratin serum cankurtaran gibi imdadınıza geldi.
Keratin Kullananlar

Üstelik kullanı mı da çok kolay. Saçınızı sıcak suyla ve şampuanla yıkayıp kurutuyorsunuz ve keratin serumu saçınıza dipten en uca kadar sürüyorsunuz. Sabah kalkınca saçınızı ılık suyla duruluyorsunuz, bir bakıyorsunuz saçlarınızın o kötü berbat halinden eser kalmamış.

Özellikle  ''keratin kullananlar'' buna şahittirler. Çünkü hasarlı saçı keratin dışında başka bir madde maalesef onaramıyor. Sadece saçı yumuşak yapabiliyorlar. Saçı onarma işi tamamen, keratin kullananlar bilirler,  katkısız keratin serumunun görevidir. 

Keratin Kullananlar, röfleden yıpranmış saçlarını ne kadar deform olursa olsun çok kolaylıkla tedavi etmiş ve mutlu sona ermişlerdir.  Zaten tüm ''keratin kullananlar'' keratin bakım ile diğer bakımların farkını çok iyi bilirler. Çünkü aralarında,  dünyalar kadar fark vardır diyebiliriz.

Yorum

destek.png