200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Keratin Eksikliği

Keratin Eksikliği

Saçlarımız bir süre sonra yapılan işlemlerden yorgun düşer ve keratin yetersizliği yüzünden kendini onaramaz ve eski sağlıklı formuna dönemez olur. Keratin proteini, saçlarımızın yapılandırılmasını, sağlıklı bir forma dönüşmesini ve  dökülme gibi saç hastalıklarını önlemeyi sağlayan mucizevi bir yapıtaşıdır.

Keratin eksikliği beslenme düzeninin sağlıklı olmasıyla ve yeniden düzenlenmesi ile ne yazık ki toparlanamamaktadır. Dışarıdan doğal, saf keratin yüklemesi yapılarak saç keratin kazanımını hızla sağlar ve kendini toparlamaya başlar.

Elbette saçlarınızda keratin proteinin etki süresi her saça göre değişir. Saçlarınızın deforme durumu, uzunluğu ve kaç seans keratin bakımına ihtiyaç duyduğu keratin proteninin saçınıza ne zaman etki edeceği gerçeğini etkiler.

Keratin eksikliği sonucu saçlarımız daha cansız, kuru ve mat bir görünümde olur. Saç dökülmesi gibi problemler yüzünden saç deriniz beslenme yetersizliği yaşar. Liquid keratin dip bakım yağı ve gözenek açıcı ürünümüz  ile saç dipleriniz en kısa zamanda beslenerek uzama ve dökülme problemlerinin önüne geçer.

keratin eksikliği

Keratin eksikiği yaşayan bir insanın saçları incelir ve  kırıklar,kopmalar hızlar artar. Saç eski formundan oldukça uzaklaşır ve yeniden kendini onaramaz bir forma gelir. Piyasada oldukça fazla sayıda firma ve kuaför saf keratin ürünler sattığını iddia ederek sizlere sentetik ve kimyasal ürünler satmaktadır. Bu ürünler saçınızı bırakın toparlamayı olduğu durumu daha da kötü bir hale getirebilir.

Liquid Keratin ailesi olarak sizleri saf ve sertifikali ürünlerimizi kullanıp keratin eksikliği probleminizi rafa kaldırmaya davet ediyoruz..

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Ferdevs Ünver
08 Aralık 2018
Saçlarda yıpranmaların kırıkların falan keratin eksikliği sebebi ile olduğunu bir kaç kez duymuştum ama bu şekilde açıklamanız çok güzel olmuş ellerinize sağlık benim saçlarımda da ciddi seviyede keratin eksikliği varmış demek ki bu yazıyı okuduktan sonra keratin yükleme seti aldım saçlarımda düzelmeler olmaya başladı.

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim