Keratin eksikliği dünyada birçok kadının saçındaki en önemli problemidir. özellikle saçına sürekli boya, renklendirme, röfle, ombre, platin, perma, düzleştirme ve fön gibi işlemler saçtaki keratinlerin eksilmesine neden olur...
Keratin Eksikliği

Keratin yetersiz olan birisi saçlarında birçok sorunla yüz yüze kalmıştır. Çünkü keratin saçın yüzeyinde  zardan bir tabaka oluşturur ve saçları mükemmel bir şekilde korur. Korumasız kalan saç önce incelir ve zayıflar, kırıklar ve kopmalar artar. Saçta matlık ve sertlik meydana gelir. Keratin Eksikliği'ni bu nedenle acilen gidermek ve saçlara keratin yüklemek gerekir.

   Günümüzde keratinle alakalı birçok ürün ve marka bulunmaktadır. Sizin dikkat etmeniz gereken ise, kuaförlerde anlık yapılan ve satılan sentetik ve kimyasal ürünlerden özellikle yüksek ısı ve göz yakan asitli uygulamalardan tamamen uzak durmanızdır. Çünkü saçlarınızın daha da kötüleşip kopmasına sebep olabilirsiniz. Ya da kestirmek zorunda olabilirsiniz..

   Öncelikle keratin içerdiği proteinle, saçlarınızı ilk kullanımdan itibaren saçlarınızı  çok güçlü hale getirecektir.Sentetik olmayan saf keratin ürünlerini düzenli kullanımda saçlarınızın yıpranmış, solmuş, güçsüz halini hatta saçlarla alakalı neredeyse incelme, kopma, kırılma, kabarma, sertlik gibi  tüm sorunlarınızı yok edebilirsiniz.

Bizim size tavsiyemiz, saçınıza saf doğal keratin içeren Likid Keratin Bakımı yapmanız. Özellikle de Yukarıdaki Dip Bakım Seti kullanarak, saçınıza dipten en uca komple bakım ve onarım yapmanız saçlarınızı yeniden yapılandırac ve eski gücüne kavuşturacaktır. 

Yorum

destek.png