200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Keratin Eczanesi Liquid Keratin Ürünleri

Keratin Eczanesi Liquid Keratin Ürünleri

Keratin Eczanesi Liquid Keratin Yanan, Yıpranan, ve Yavaş Uzayan saçlarınızın onarımını sağlar. Keratin Eczanesi ürünleri şuan İntense (Yoğun) Keratin Serum Seti ve İntense (Yoğun) Keratin Sprey olarak bulunmaktadır. Patentli Keratin Eczanesi Liquid Keratin Ürünlerimizin Patent ve Analiz Sonuçları web sitemizin Belgeler bölümünde bulunmaktadır. Ürünlerimiz eczanelerde bulunduğu gibi internet sitemizden alışveriş yaptığınızda kargolanması devam edecektir. Yanmış ve Yıpranmış saçların tedavisi patentli keratindir. Patentli Keratin Yüklemesi yapılmadığı takdirde saçınız asla kendisi düzelmeyecektir. Kırılmalar ve Koplamalar devam edecektir, Patentli Keratin Eczanesi Liquid Keratin Ürünlerini artık gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Keratin Eczanesi Olarak Bulabileceğiniz Ürünler;                                                                            

Kuaförlerde olsun, evlerde olsun sürekli saça renk ve şekil vermekten dolayı saçlarımız sonunda bu kadar işlemlere dayanamıyor ve yıpranıyor. Çare olarak da ya kestirmek ya da kurtarmak gibi iki şıklı yoldan birini bulmak zorundayız. Özellikle boyadan yanan ya da yıpranan saçlar hatta kırık saç uçları daha da ötesi ombreli saçlar röfleli saçlar ve platin saçlar kuruyor ve sert sevimsiz mat bir hal alıyorlar. Tam burada karşımıza evde keratin bakım olarak katkısız keratin yüklemesi gibi muhteşem bir alternatif çıkıyor. Aklınıza gelen ilk şey saf keratini "Keratin Eczanesi" olarak arayıp bulmak geliyor. Oysa en güzel en doğal keratin elbette Patentli Keratin olarak keratinbakim.com gibi sadece keratin üzerine profesyonel olan ve tamamen doğal keratin satan siteler çok daha güvenli diyebilirim. İşte bu katkısız keratinin yani Liquid Keratinin 3 günde bir saça yüklenmesiyle en fena saçlar bile toparlıyor saçı kesmek zorunda kalmadığımız gibi saçlar kopmadığı için hızlı saç uzatması da gerçekleşiyor.

Saf Keratin  Serum Setimiz  Sprey şeklinde saça püskürterek çok kolay bir şekilde uygulanır ve hızla saça kaynar. Ve hemen etkisini gösterir. . Boya, renk açma, düzleştirme, perma, fön, pres, maşa gibi uygulamalardan dolayı oluşan saçlardaki yıpranma, yanma, kuruma, kırılma, koparak dökülme ve yavaş uzama gibi saç problemlerini rafa kaldıracak olan ''Keratin Sprey'' sayesinde hayal ettiğiniz saçlara kavuşabilirsiniz. saf keratin sprey içinde barındırdığı faydalı yağlarla saçını beskeyecek ve saçınızda daha önceden oluyan yıpranmaları onararak saçınızın dolgun ve canlı görünmesini sağlayarak sağlıklı saçlara kavuşacaksınız.Zor taranan saçlar içinde oldukça faydalı bir üründür saçlarınıza ürünle uygulama sonrası saçlarınızın kolay tarandığını göreceksiniz. ince telli saçlar için saçlarınızın daha hacimli bir görünüme  girmesine yardımcı olmaktadır. Saçlarınızın hızlı uzamasına en az %70 katkı sağlamaktadır.

Keratin Eczanesi

Hızlı Saç Uzatan Keratin Dip Bakım Yağı %100 doğal içerikli yeni Liquid Keratin Dip Bakım Yağı sayesinde, hem erkek hem kadınlarda düzenli kullanımda saç dökülmesini durdurur. Saç köklerini besleyerek saçları güçlendirir.. Aynı zamanda dip bakım yağı saç derisine antioksidan etkisi sayesinde kaşıntı, kepeklenme ve yağlanma gibi saç derisindeki her türlü saç problemlerini gidermede oldukça başarılıdır. Saç köklerini Besleyerek saçınızın Hemen Uzamasını desteklemektedir. Henüz ölmemiş saç köklerini tetikler ve yeni saç oluşumunu desteklemektedir. saçlar için deri kuruluğu büyük sorun oluşturmaktadır. Keratin dip bakım yağının içerisinde bulunan doğal yağlar saayesinde  nem kaybını önler,  kepeği giderir. içerisinde bulunan doğal proteinler ile saçınızı besleyerel dolgun hacimli olmasını sağladığı gibi saç tellerinizn kalınlaşıp güçlenmesinide sağlamaktadır.saç derisinde  yeniden yapılandırma yaparak, saçta hızlı uzama döngüsünü korur.

Keratin Eczanesi

Keratin İksir, saç derisindeki yer alan tıkanık gözenekleri açma özelliği sayesinde, kullanıldığı andan itibaren saç derinizi tetiklemeye başlar. Saç dökülmesini engelleyip saç çıkmasını sağlayan bu ürün, dökülme önleyici ve hızlı saç uzatıcı keratin setinin en önemli ve ilk adımı ürünüdür. Keratin Dip Bakım Yağının etkisini kat kat arttırıp saç köklerinin beslenmesini destekler. Gözenek açıcı formülü sayesinde, saç derinizin nefes almasını ve kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olur. Hızlı saç uzamasını destekleyerek içerisinde %100 doğal bir formül sayesinde yoğun saç dökülmelerine acil çözüm üretir. Saç derisinde meydana getirmiş olduğu  tahriş ve tıkanıklık gibi problemleri gidermede etkilidir. Bitki özlerini ve yağları sayesinde saç köklerinizi besleyerek güçlenmesini sağlayarak sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz.

Keratin Saç Kremi, özellikle  mat, sert, kuru ve kuruya meyilli, işlem görmüş yıpranmış, zor taranan, kırılarak kopan saçları nemlendirmek, yumuşatmak ve kolay taranmasını sağlamak için kullanılır. Zengin içerikli ve Organik Sertifikalı Avokado yağı, Aloe Vera ve Argan yağı ile saçı besleyerek formunu tazeler, eskisinden daha sağlıklı bir saça kavuşmanızı sağlar. Liquid Keratin Saç Kremi hem ıslak hem kuru saça uygulanmasıyla ve durulanmayan özelliği ile size saç bakımında avantaj sağlar. Saçınızı çok daha uzun süre bakımlı tutar. Normal saç kreminin ötesinde sizlere besleyici olarak keratin saç bakım kremi faydası sağlar. Keratin Saç Kremi, yoğun nemlendirici ve besleyici özelliklere sahiptir. Hızla ve anında etki ederek saçı hemen yumuşatır ve kolay tarama sağlar. Dış etkenlere  ve fön, maşa, pres gibi uygulamalara karşı üstün koruyucu özelliktedir. Islak veya kuru saça rahat kullanımı sayesinde avantaj sağlar. Hiç bir saçı çok veya az kullanımında dahi asla ağırlaştırmaz. Yumuşak losyonumsu formu sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Bir sonraki yıkamaya kadar saçtaki etkisini korur. Yağlanmayı önler. Özel geliştirilmiş formülü ile saç renginin canlılığını korur ve renk ömrünü uzatarak çabuk matlaşmasını önler. Saça rahatlık verir, besler ve yeniden yapılandırır. "Keratin Saç Kremi" saçın iç yapısına etki ederek derin ve uzun ömürlü nemlendirme sağlar.

Keratin Eczanesi

Keratin Saç Kremi, özellikle  mat, sert, kuru ve kuruya meyilli, işlem görmüş yıpranmış, zor taranan, kırılarak kopan saçları nemlendirmek, yumuşatmak ve kolay taranmasını sağlamak için kullanılır. Zengin içerikli ve Organik Sertifikalı Avokado yağı, Aloe Vera ve Argan yağı ile saçı besleyerek formunu tazeler, eskisinden daha sağlıklı bir saça kavuşmanızı sağlar. Liquid Keratin Saç Kremi hem ıslak hem kuru saça uygulanmasıyla ve durulanmayan özelliği ile size saç bakımında avantaj sağlar. Saçınızı çok daha uzun süre bakımlı tutar. Normal saç kreminin ötesinde sizlere besleyici olarak keratin saç bakım kremi faydası sağlar. Keratin Saç Kremi, yoğun nemlendirici ve besleyici özelliklere sahiptir. Hızla ve anında etki ederek saçı hemen yumuşatır ve kolay tarama sağlar. Dış etkenlere (güneş, deniz ve havuz suyuna) ve fön, maşa, pres gibi uygulamalara karşı üstün koruyucu özelliktedir.  Islak veya kuru saça rahat kullanımı sayesinde avantaj sağlar. "Keratin Saç Kremi" saçın iç yapısına etki ederek derin ve uzun ömürlü nemlendirme sağlar.  Bir sonraki yıkamaya kadar saçtaki etkisini korur. Yağlanmayı önler.  Hiç bir saçı çok veya az kullanımında dahi asla ağırlaştırmaz. Özel geliştirilmiş formülü ile saç renginin canlılığını korur ve renk ömrünü uzatarak çabuk matlaşmasını önler. Hiç bir saçı çok veya az kullanımında dahi asla ağırlaştırmaz. Yumuşak losyonumsu formu sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.

Keratin Maskesi, sert, kuru, mat, işlem görmüş, yıpranmış ve problemli saçlarda çok etkilidir, anında etki gösterir. Ayrıca Keratin Maskesi, Keratin Yüklemesi'nden sonra kullanıldığında Keratin Serum'unun verimliliğini maksimum seviyede yükseltir. Adeta ayrılmaz bir ikili gibidir. Keratin Maskesi istenildiğinde tek başına hafta 1 veya 2 defa kullanıldığında mükemmel sonuçlar verir. Saçları yumuşacık ve ipeksi yapar. Keratin Saç Kremi, yoğun nemlendirici ve besleyici özelliklere sahiptir. Hızla ve anında etki ederek saçı hemen yumuşatır ve kolay tarama sağlar. Dış etkenlere (güneş, deniz ve havuz suyuna) ve fön, maşa, pres gibi uygulamalara karşı üstün koruyucu özelliktedir.  Islak veya kuru saça rahat kullanımı sayesinde avantaj sağlar. Hiç bir saçı çok veya az kullanımında dahi asla ağırlaştırmaz. Yumuşak losyonumsu formu sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.

Keratin Eczanesi

 Bir sonraki yıkamaya kadar saçtaki etkisini korur. Yağlanmayı önler. Özel geliştirilmiş formülü ile saç renginin canlılığını korur ve renk ömrünü uzatarak çabuk matlaşmasını önler. Saça rahatlık verir, besler ve yeniden yapılandırır. "Keratin Saç Kremi" saçın iç yapısına etki ederek derin ve uzun ömürlü nemlendirme sağlar.

Keratin EczanesiKeratin Yükleme Seti sayesinde  saçlarınıza yapacağınız uygulama ile rahatlıkla yeniden yapılandırabilirsiniz. Boyadan, renk açma işlemlerinden, röfleden, ombreden, permadan veya düzleştiricilerden yıpranan ve yanan saçlara acil çözüm sunar. Özellikle %100 doğal ve katkısız keratin arayanlar için en güvenilir ve çift patentli hem Türk Patent Kurumu hemde Uluslararası Patent sahibidir. Yıpranmış ve hasar görmüş saçımız için gerekli olan ve nano düzeyde mikro parçacıklar halindeki doğal keratin proteinlerinin saça yüklenerek kaynamasına "keratin yükleme" denir. Yüzdeki kırışıklıkları gidermede yükleme yöntemi faydalı olduğu gibi, saçlarda meydana gelen yıpranma, aşınma, kırık ve kopmalar gibi problemlerde de Keratin Yükleme Full setimiz ile 6 seanslık bir bakım ile saça dolgu ve kaynak yaparak saçları eski sağlığına kavuşturmaktadır. Bu keratin yükleme işlemi sonunda saçlar daha kalın daha güçlü ve parlak bir görünüme kavuşmaktadır. Saç bağları birbirine kaynayarak yeniden yapılanmaktadır. Renklendirme ve yüksek ısılı şekil verme işlemlerden; özellikle boyadan, renk açma işlemlerinden, röfleden, ombreden, balyajdan, gölgeden, platin renklerden, veya düzleştirme, perma, fön, pres, maşa gibi uygulamlardan kaynaklanan sorunları çözmek için kullanılan Uluslararası %100 doğal Patentli ve kesin sonuç veren garantili bir settir.  Yan etki yapmaz, hamile ve doğum  yapan kadınlar dahi rahatlıkla ve güvenle  kullanabilirler. Özellikle  yıpranma, yanma, kuruma, zor tarama sorunlarında ve kırık, mat, sert , incelmiş, aşınmış, deform olmuş, koparak uzayan, incelen saçlarda köklü ve kalıcı bir onarım gerçekleştiren kesin sonuç veren bir keratin setidir. Keratin Yükleme setimiz iki kutuda 6 şişe keratin serum içermesiyle çok yıpranmış ve uzun saçlarda bol bol keratin yüklemesine imkan sağlar. Keratin maskesi ve keratin kremi ile de saçlarınızdaki kombinasyon tamamlanarak saçlar hem yeniden yapılanır hem de pürüzsüz ve ipeksi bir görünüme kavuşur. Bu sette, ''saf keratin serum'' saça sürülerek ve sabaha kadar bekletilerek keratin proteinlerinin saça kaynaması sağlanır. Sabah durulanır ve keratin maskesiyle 10 dakika uygulama yapılarak keratinlerin iyice yerleşmesi ve saça adapte olması sağlanır. Aynı anda sert kuru ve mat saçların bir kat daha yumuşak parlak ve nemli olması da elde edilmiş olur. 3-4 günde bir ara verilmeden uygulanarak saçlardaki etkisi anında görülür. Sürekli röfleli veya sık sık renk açma işlemi yapan ve çok hasarlı saçlarda özellikle omuz boyunu geçen çok uzun saçlarda ilave keratin yüklemelerini tavsiye ederiz.

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
25 Haziran 2019
mrh anneler ve anne adaylarıben konudan farklı olarak 6 aylık hamileyim hormonlarım nedeniyle saç dökülmelerim akıl almaz derecede fazlaydı.bi an kel kalacağımı dünüp çok üzülmeye başlamıştım.doktor olan eşim sağ olsun bu konuda benim için özel bir araştırmaya girdi.liquid keratin diye bir ürün bulmuş onun dökülme seti alıp kullandım.çok iyi geldi.bu arada içiniz rahat olsun saf doğal keratin olduğu için biz anne adayları için hiç bir zararı yok benden size tavsiye hanımlar

25 Haziran 2019
Ben katkısız keratin dip bakım yağı kullanıyorum, dökülme ve kırılmadan eser kalmadı. Saçlarım çok çok hızlı uzuyor ve artık dipten de güçlenerek geliyor farkediyorum.çok memnun kaldım verdiğim paraya değdi buna inanıyorum.

25 Haziran 2019
Saçlarımdaki dökülmeleri engellmek için daha önce bir çok şey denedim ama ne yaptıysam sonuç alamadım bir arkadaşımın tavsiyesi ile liquit keratin ile tanıştım ve kullanmaya başladım.süreç biraz uzundu ama aldığım sonuçlar harika.

25 Haziran 2019
Birçok bitkisel yağ kullanmama rağmen saçlarım hala çok yıpranık özellikle saçlarımın uçları adeta çalı süpürgesi kadar sert ve tel tel bu durumdan çok rahatsızdım ta ki bu siteyi keşfedene kadar şuan saçlarımdan öyle çok memnunum ki çok teşekkürler liquid iyi ki varsın :))

25 Haziran 2019
Birçok bitkisel yağ kullanmama rağmen saçlarım hala çok yıpranık özellikle saçlarımın uçları adeta çalı süpürgesi kadar sert ve tel tel bu durumdan çok rahatsızdım ta ki bu siteyi keşfedene kadar şuan saçlarımdan öyle çok memnunum ki çok teşekkürler liquid iyi ki varsın :))

23 Nisan 2019
cok teşekkurler liquid keratin eczanesi serumları çok kalıteli cıktı

Burcu Kara
02 Temmuz 2018
Ürünlerinizi deneyen biri olarak gerçekten dünya markası olmayı hak ediyorsunuz..:):)

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim