200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Keratin Bakımı Zararlı Mı?

Keratin Bakımı Zararlı Mı?

Saça keratin yüklemesi yapılması ile saç bakımının bir bütün olarak sağlıklı bir şekilde tamamlanması sağlanır.

Eksilen ve yıpranan keratin proteinleri yerine yeni keratin proteinleri yüklenmesinin saç tellerindeki boşlukları doldurmak, saç tellerindeki çatallaşmaların ve saç liflerinin bir arada kaynamasını sağlamak ve saçta nemli, hareketli, canlı bir form oluşturmak gibi katkıları vardır.

Bu kadar çok işlevli ve kalıcı olan keratin bakımı zararlı mı soruları da elbette akılları karıştırıyor. Keratin bakımı yalnızca saçın yapıtaşı olan keratin proteinlerinin saça yüklenmesi ile olan bir işlem olduğu ve sentetik, kimyasal, silikon içerdiği için keratin bakımı zararlı mı sorusunun cevabı asla olumsuz olamaz.

Keratin bakımı tamamen doğal bir saç bakımıdır. Özellikle de kalıcı şekillendirme işlemleri ve formaldehit içerikli ürünler ile karıştırıldığı için kullanıcılar arasında keratin bakımı zararlı mı sorusu çok konuşuluyor olabilir.

Ancak içeriği temiz ve güvenilir ürünlerle sağlandığında keratin bakımı yalnızca saçı onarmak ve desteklemek için kullanılır. Süreli veya kalıcı bir saç şekillendirme işlemi ile anılamaz.

Saf Keratin Serum Sprey (6x30ML) Ürünümüze Görsele Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

“Liquid Keratin- Evde Keratin Bakım Seti” ile keratin bakımı zararlı mı değil mi bunu anlamak çok kolay. Saçta sadece doğal ve kalıcı bir etki bıraktığı için keratin bakımı ilk uygulamada bile kullanıcıların beğenisini topluyor.

Saça uygulanabilecek ve saç telleri tarafından tam performansla emilimi sağlanabilecek tek saç bakımı olan keratin bakımı yıpratılmadığı ve desteklendiği sürece kestirilene kadar saçtan ayrılmaz. Yüksek dirence sahip olan keratin bakımı ile saçlar bundan sonra uygulanacak olan zararlı işlemlerden de saçı korur.

Her bir saç telini eşit derecede dipten uca kadar besleyen keratin bakımı zararlı mı sorusunun cevabı elbette hayır.

Ancak keratin bakım ürünleri içerisi,nde tuz, paraben, alkol, sülfat, silikon, formaldehit bulunursa bu kimyasallar ve dolayısıyla da kullanılan keratin bakım ürünleri zararlıdır.

Bu nedenle keratin bakımı zararlı mı sorusunun cevabı olamayacak Liquid Keratin ürünlerini kullanmak çok daha mantıklı bir işlem olacaktır.

Hamilelerde ve yeni doğum yapmış annelerde de gönül rahatlığıyla kullanılabilecek olan bu ürünler tamamen organiktir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim